امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 20 اکتبر, 2013 | ساعت انتشار خبر : 09:40 | تعداد بازدید : 708 نفر | امتیاز خبر :
 • عملکرد اداره ورزش و جوانان پیشوا در نیمه نخست سال ۹۲

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا عملکرد این اداره را در شش ماهه اول سال 92 تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محسن خادمی  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا گفت :اداره ...

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا عملکرد این اداره را در شش ماهه اول سال ۹۲ تشریح کرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محسن خادمی  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا گفت :اداره ورزش و جوانان پیشوا در شش ماهه اول سال ۱۳۹۲ در تمامی بخش های قهرمانی و همگانی و زیر ساخت ها رشد قابل ملاحظه و چشمگیری نسبت به سال گذشته داشته است.

   خادمی با اشاره به فعالیت های اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در سال ۹۲ اظهار داشت: برگزاری ۱۸ مسابقه داخلی ، اعزام ورزشکاران پیشوایی به ۱۵ مسابقه استانی و ۱۱ مسابقه قهرمانی کشور ( حائز مقام شده) ،شناسایی ۲۵۰۰ نفر ورزشکار سازمان یافته و حدود ۵۰۰۰ نفر ورزشکار آزاد ، ۲۱ برنامه فرهنگی ،  تدوین و ثبت یک پایگاه قهرمانی ، شکل گیری ۳۰ تیم ورزشی در رشته های مختلف، حضور تیم والیبال در ۳ رده سنی و فوتبال پیشکسوتان در لیگ دسته یک کشور و ۴ تیم فوتبال و والیبال در لیگ دسته یک استان و یک تیم والیبال در لیگ امیدهای کشور و استان و  برگزاری دوره های مربیگری درجه ۳ از جمله فعالیت های اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در سال ۹۲ است.

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا با بیان این که با  تلاش و همکاری مسئولان شهرستان مقدمات زیربنایی دو سالن ورزشی انجام شده است، احداث یک زمین چمن مصنوعی به عنوان نخستین زمین چمن مصنوعی روستایی ایران در روستای قلعه نو جامکاران ، یک زمین چمن طبیعی در جلیل آباد ، یک سالن رزمی ، دو زمین ورزش خاکی ،  تعمیر و تجهیز سالن ها ، احداث زورخانه تمرینی شهداء ۱۵خرداد با همکاری شهرداری و شورای شهر ، احداث اولین خوابگاه ورزشکاران در سالن آزادگان را از دیگر اقدامات انجام شده در سال ۹۲ عنوان کرد.

  وی افزود : عملیات فندانسیون ریزی انجام شده زورخانه استانداراد شهرستان پیشوا در خیابان سردار جنگل پایین پارک جنگلی انجام شده است و تا ۲ سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

  خادمی در پایان اظهار امیدواری کرد: انشاءالله با شروع به کار پروژه هایی مانند استادیوم ۵۰۰۰ نفری ، خانه کشتی ، زمین چمن های طبیعی و علی الخصوص تامین اعتبار استخر سرپوشیده که حق طبیعی مردم این خطه شهید پرور و غیور است روحی تازه در ورزش پیشوا تزریق شود.

   

   317 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای