امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 22 دسامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:53 | تعداد بازدید : 5044 نفر | امتیاز خبر :
 • علی دایی: فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگ پرسپولیس و یحیی است/ ۲ فینال در سه سال از عهده هر تیمی بر نمی‌آید

  پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با مسائل مختلف صحبت‌هایی را مطرح کرد. به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا ،  علی دایی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار ...

  پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با مسائل مختلف صحبت‌هایی را مطرح کرد.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا ،  علی دایی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار بزرگی بود که هیچ تیمی در ایران نمی‌توانست انجام بدهد. ۲بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، در طول سه‌فصل، کاری نیست که هر تیمی در آسیا از عهده آن بربیاید. پرسپولیس کار خیلی بزرگی انجام داده است، به‌خصوص که راهیابی به فینال، در این دوره با کادرفنی کاملا ایرانی انجام شد. یحیی و هم‌کارانش از این جهت نیز کار خیلی بزرگی انجام داده‌اند.

  وی ادامه داد: من به مسائل دیگری که مطرح می‌شود کاری ندارم. فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل‌محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. هیچ چیز نباید باعث نادیده گرفتن این حقیقت بشود. همین که تیم پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت موفق به انجام کاری شد که خیلی‌ها در شرایط بهتر از عهده انجام آن برنمی‌آیند اثبات می‌کند، پرسپولیس، یحیی و مجموعه تحت هدایتش چه کار بزرگی صورت داده‌اند.

  سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، اضافه کرد: به طور حتم، پرسپولیس با همین شرایط کنونی می‌تواند در ادامه راه خود، موفق عمل کند. یحیی گل‌محمدی، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس فقط باید به راهی که پیش روی خودشان دارند فکر کنند و تمام تمرکزشان روی تحقق اهداف و برنامه‌ریزی‌هایی باشد که برای خود طراحی کرده‌اند. قطعا مسایل زیادی مطرح خواهد شد، ولی اصلا نباید کاری به صحبت‌های غیرمفید داشته باشند. حتی نباید به آن فکر کنند.

  شهریار فوتبال ایران (لقب علی دایی) در پایان خاطر نشان کرد: من یقین دارم حتی در این شرایط که هواداران قادر به حضور در ورزشگاه و حمایت از این طریق نیستند، پرسپولیس می‌تواند با دعا و پشتیبانی آن‌ها در دیگر فضاها، برای پنجمین قهرمانی پیاپی خود تلاش کند و این مهم کار بزرگی است که هیچ تیمی در ایران قادر به انجام آن نبوده است. از آن کار‌هایی است که پرسپولیس می‌تواند انجامش بدهد.

  انتهای پیام/

  http://nedayepishva.com/?p=68092&preview=true لینک کوتاه

   396 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای