امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 13 سپتامبر, 2017 | ساعت انتشار خبر : 16:17 | تعداد بازدید : 10550 نفر | امتیاز خبر :
 • عطر افشانی حرم مطهر امامزاده جعفر بن موسی ع پیشوا

  حرم مطهر و ضریح مقدس حضرت امامزاده جعفر بن موسی الکاظم(ع) پیشوا در آستانه فرارسیدن ماه محرم در مراسمی با حضور مردم و مسئولان شهرستان پیشوا عطر افشانی غبارروبی شد. به گزارش پایگاه ...

  حرم مطهر و ضریح مقدس حضرت امامزاده جعفر بن موسی الکاظم(ع) پیشوا در آستانه فرارسیدن ماه محرم در مراسمی با حضور مردم و مسئولان شهرستان پیشوا عطر افشانی غبارروبی شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا: آیین غبارروبی ضریح مطهر حضرت امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) پیشوا ظهر امروز به همت اداره اوقاف و امور خیریه و با حضور مردم و مسئولان شهرستان و جمعی از خبرنگاران برگزار شد.
  در این مراسم که با قرائت زیارت عاشورا آغاز شد، مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در وصف امام حسین(ع) مدیحه‌سرائی کردند.
  پس از این مراسم، درب ضریح مطهر این امامزاده واجب‌التعظیم باز شد و مردم با ورود به این مکان مقدس، اقدام به غبارروبی با عطر و گلاب کردند و نبات‌ها و تسبیح‌های موجود همراه خود را متبرک به ضریح مطهر حضرت امامزاده جعفر(ع) کردند.
  توزیع نمک تبرکی حضرت و همچنین بازدید از بخش‌های مختلف امامزاده با حضور مسئولان اوقاف و امور خیریه استان، از دیگر برنامه‌های جانبی این مراسم معنوی بود.
  همچنین مردم و مسئولان، پس از این مراسم به ذکر فاتحه بر مزار شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم پرداختند.

  ۲۲۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای