امروز : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 17 اکتبر, 2014 | ساعت انتشار خبر : 17:41 | تعداد بازدید : 1191 نفر | امتیاز خبر :
 • عزاداری ها دستاویزی برای دشمنان اسلام و اهل بیت نشود

  خطیب جمعه پیشوا با تأکید بر این که در عزاداری ها باید امر به معروف و نهی از منکر و پیروی از اهل بیت (علیهم السلام) به صورت برجسته و کاملا قابل ...

  خطیب جمعه پیشوا با تأکید بر این که در عزاداری ها باید امر به معروف و نهی از منکر و پیروی از اهل بیت (علیهم السلام) به صورت برجسته و کاملا قابل رویت و لمس باشد گفت: از عزاداری ما باید رشد معنوی عاید خود و جامعه شود و به عنوان دستاویزی برای دشمنان اسلام و اهل بیت نشود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین رحمتی نیا در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان پیشوا به نزدیک بودن ایام عزاداری سالار شهیدان، اشاره کرد و با ذکر این سوال که آیا حرکت امام حسین (علیه السلام) یک حرکت هدفدار بود یا خیر، اظهار داشت:  امام حسین (علیه السلام) می فرمایند من برای این که امت جدم گرفتار یکسری انحرافات رفتاری، اخلاقی، اعتقادی و سیاسی شده بود، قیام کرده و از مدینه خارج شدم و هدف من امر به معروف و نهی از منکر و ادامه دادن راه جدم رسول خدا(ص) و پدرم امیرالمومنین (علیه السلام) است.

  امام جمعه پیشوا با بیان این که وقتی قیام ابی عبدالله (علیه السلام) یک قیام هدفدار است، آیا عزاداری ها ما نباید هدفدار باشد، عنوان داشت: اگر به هدف ابی عبدالله (علیه السلام) کاری نداشته باشیم وعزاداری ها صرف ابراز احساسات باشد، دیگر این عزاداری ارزش، اثر و برکتی که باید داشته باشد را ندارد.

  حجت الاسلام رحمتی نیا ادامه داد: عزاداری های ما نیز باید مثل قیام و شهادت ابی عبدالله (علیه السلام) هدفدار باشد و ما جز هدف امام حسین (علیه السلام) هدف دیگری نمی توانیم داشته باشیم.

  خطیب جمعه پیشوا با تأکید بر این که درعزاداری ها باید امر به معروف و نهی از منکر و پیروی از اهل بیت (علیهم السلام) به صورت برجسته و کاملا قابل رویت و لمس باشد گفت: از عزاداری ما باید رشد معنوی عاید خود و جامعه شود و دستاویزی برای دشمنان اسلام و اهل بیت نشود.

  حجت الاسلام رحمتی نیا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که داعش را خود آمریکایی ها بوجود آوردنداظهار داشت: وزیر امور خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطرات خود صریحا بیان کرده است که  داعش را خود ما درست کرده ایم و می خواستیم به نام حکومت اسلامی، تندروهای عرب را جمع کنیم و با مخالفین اسرائیل بجنگند.

  امام جمعه پیشوا بیان داشت: ادوارد اسنودن که بسیاری از اسناد آمریکا را افشا کرده است صریحا می گوید که سازمان های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در عملیاتی مشترک با نام لانه زنبور گروه داعش را تشکیل دادند.

  وی افزود: اسنودن فاش کرده است که، گروه داعش برای حمایت از اسرائیل تشکیل شده و هدف عملیات لانه زنبور تشکیل گروهی به شعارهای اسلامی است که تندروها را از سراسر جهان جذب کند و براساس اندیشه های تکفیری، با کشورهای مخالف اسرائیل بجنگد و اسرائیل احساس امنیت کند.

  خطیب جمعه پیشوا ادامه داد: اسنودن همچنین فاش کرده است که، سرکرده داعش دوره فشرده یکساله ای را زیر نظر عوامل موساد گذرانده و در این دوره آموزش های نظامی و سخنوری دیده است.

  حجت الاسلام رحمتی نیا گفت: بنابراین گفته این ها مبنی بر این که می خواهیم با داعش بجنگیم، شعار و دروغ است و در حال حاضر که وارد کشورهای سوریه و عراق شده اند به خاطر ضربه زدن به دولت این کشورها و حضور نظامی بیشتر در منطقه و آتش افروزی است.

  ۳۹۶ total views, 1 views today


  نظرات در مورد » “عزاداری ها دستاویزی برای دشمنان اسلام و اهل بیت نشود”
  1. با سلام و احترام؛
   مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
   http://www.ammarname.ir/node/76709
   ما را از بروزرسانی خود آگاه
   و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
   موفق و پیروز باشید .
   http://ammarname.irinfo@ammarname.ir
   یا علی


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای