امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۵۸ | تعداد بازدید : 17845 نفر | امتیاز خبر :
 • عرضه میوه دولتی در دو نقطه از شهر پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمد کرم محمدی در حاشیه گشت ویژه مشترک روزهای پایانی سال اظهار داشت: میوه های شب عید از محل ذخیره دولتی تامین شده است، میوه شب عید ...

  عرضه میوه دولتی در دو نقطه از شهر پیشوا

  فرماندار پیشوا از عرضه میوه دولتی شامل سیب و پرتقال درجه یک با قیمت مصوب در دو نقطه شهر ،میدان آزادی جنب مسجد علی بن موسی الرضا و خیابان شریعتی جنب ستاد فرماندهی نیروی انتظامی خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمد کرم محمدی در حاشیه گشت ویژه مشترک روزهای پایانی سال اظهار داشت: میوه های شب عید از محل ذخیره دولتی تامین شده است، میوه شب عید اعم از سیب دماوند به میزان ۳۰ تن و پرتقال به میزان ۱۲۰ تن تهیه شده و در دو نقطه از شهر پیشوا برای استفاده همشهریان عزیز عرضه می شود.

  وی افزود: میوه های شب عید در چادرهای مخصوص که با بنر عرضه میوه دولتی مشخص شده توزیع می شود و مردم در تهیه این میوه ها می توانند به دو شعبه عرضه این میوه ها در میدان آزادی جنب مسجد علی بن موسی الرضا و خیابان شریعتی جنب ستاد فرماندهی نیروی انتظامی مراجعه نمایند.
  فرماندار پیشوا ادامه داد:میوه به میزان کافی و برای پوشش تمام ایام تعطیلات نوروز تهیه شده و جای هیچ نگرانی برای شهروندان عزیز پیشوایی نیست و این میزان و بازه زمانی تعیین شده قابل افزایش است .

  کرم محمدی تاکید کرد: تمهیدات و اقدمات تنظیم بازار و رسیدگی دستگاه های نظارتی حتی در ایام تعطیلات عید تهیه شده است و در تمامی مدت تعطیلات عید گشت های نظارتی ادامه خواهد داشت.

  فرماندار پیشوا اضافه کرد: در تمامی ایام تعطیلات عید نوروز تمامی دستگاه های نظارتی کشیک خواهند داشت و مردم عزیز می توانند در صورت هرگونه مشاهده تخلفاتی از قبیل گرانفروشی، عدم کیفیت کالا، احتکار، کم فروشی مراتب را به دستگاه های نظارتی مستقر در ادارات و یا با تلفن ۱۲۴ در میان بگذارند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای