امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۶ اسفند, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۳۵ | تعداد بازدید : 354 نفر | امتیاز خبر :
 • عدم مشارکت مردم حلقه مفقوده توسعه شهرهای استان تهران است

  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: عدم مشارکت مردم در طرح های شهرداری، حلقه مفقوده توسعه شهرهای استان تهران است. به گزارش ندای پیشوا؛ رحیم سلیمانی راد ...

  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: عدم مشارکت مردم در طرح های شهرداری، حلقه مفقوده توسعه شهرهای استان تهران است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ رحیم سلیمانی راد در آئین تجلیل از شهرداران ادوار مختلف پیشوا که در سالن همایش های مرکز علمی کاربردی شهرداری این شهر برگزار شد اظهار داشت:حلقه مفقوده توسعه اکثر شهرهای استان تهران، عدم مشارکت جویی و مشارکت پذیری شهروندان در تمامی بخش ها است و بخش اعظمی از هم گسیختگی در این مناطق، به دلیل همین عدم مشارکت است.
  وی افزود: عدم مشارکت مردم نه فقط در حوزه اجتماعی، فرهنگی و خدماتی که در بخش های مختلف سرمایه گذاری که درآمد زایی خوبی را برای شهرها به همراه دارد مشاهده می شود.
  وی تصریح کرد: شعار شهر ما خانه ما باید به باوری برای تمامی افراد جامعه تبدیل شود، هر گاه به این نقطه از باور عمومی دست پیدا کردیم که همان نظم و آراستگی که در خانه ها جاری است، در شهر نیز باید مورد توجه قرار گیرد، آن زمان است که از کنار هم زیستن لذت می بریم و با یکدیگر مهربان خواهیم ماند و در این صورت است که شهر توسعه یافته شده و منطقه ای مناسب برای زیست خواهد بود.
  سلیمانی راد اظهار داشت: خدماتی نظیر آسفالت، جدول کشی، احداث خیابان و فضای سبز مناسب، پله اول توسعه یافتگی شهر است، توسعه واقعی شهر زمانی محقق می شود که تعالی شأن انسان در آن مورد توجه قرار گیرد.
  وی تأکید کرد: شهری که در آن تعالی انسان مورد توجه قرار گیرد، بی شک در آن انسان ها از کنار هم زیستن لذت می برند، خداجو می شوند، عدالت و انصاف در آن رعایت می شود و خود مردم شهر را آباد خواهند کرد.
  مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران با تقدیر از برگزاری همایش تجلیل از شهرداران ادوار شهر پیشوا گفت : مردم جامعه ای که قدردان زحمات مسئولان هستند، به مدیران و خادمان ملت این امید را می دهند که تلاش و همت آنان برای دست یابی به هدف تعالی جامعه بی اثر نیست و زحمات آنان از سوی مردم دیده می شود.
  پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

  ۷۰۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای