امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 30 دسامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:19 | تعداد بازدید : 6976 نفر | امتیاز خبر :
 • عباسی: بسیاری از جوانان شهرستان با تیم والیبال شهرداری ورامین زندگی می کنند

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین گفت: تمام قد از کادرفنی و بازیکنان مان حمایت میکنیم باعث افتخار است که تیم والیبال شهرداری ورامین در برخی شهرهای دیگر هم هوادار دارد/ به گزارش ...

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین گفت: تمام قد از کادرفنی و بازیکنان مان حمایت میکنیم باعث افتخار است که تیم والیبال شهرداری ورامین در برخی شهرهای دیگر هم هوادار دارد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, علی عباسی مدیرعامل سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری ورامین در جمع خبرنگاران ضمن اعلام حمایت از کادرفنی و بازیکنان اظهار داشت : تا قبل از مثبت شدن تست کرونای اعضای تیم،عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما به تدریج ویروس کرونا عوارض خودش را با مصدومیت های مختلف روی اکثر بازیکنان مان نشان داد تا نتوانیم روند خوب مان را ادامه دهیم.

  عباسی در مورد شرایط فعلی تیم گفت: خدا روشاکریم که مصدومان تیم روبه بهبودی هستندو به لطف خدا و با دعای هواداران پرشورمان چهره واقعی قهرمان دوسال اخیر کشور را در نیم فصل دوم خواهید دید.

  وی در مورد نقل و انتقالات نیم فصل افزود: در جهت تقویت تیم،بامشورتی که با کادر فنی داشتیم وبا توجه به بودجه تیم، دو بازیکن در پست های پاسور و دریافت قدرتی به نامهای رسول نجفی وآرش کشاورزی و یک مربی تمرین دهنده بنام کامبیز یعقوبی که در تیم ملی کشورمان هم عضو کادرفنی است را جذب کردیم.

  عباسی خاطرنشان کرد: بسیاری از نوجوانان و جوانان شهرستان،با والیبال ورامین و نتایج این تیم زندگی میکنند،جوانان باغیرتی که در سرما و گرما،همواره بعنوان یکی از ارکان اصلی موفقیت های تیم خودشان بودندو بیشتر از هر زمان دیگری دلتنگ حضورشان هستیم که متاسفانه بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا وطبق دستور مراجع ذیربط اجازه حضور در سالن مسابقات را ندارند وما شرمنده تک تک این عزیزان هستیم

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین ضمن تشکر از فدراسیون والیبال به جهت میزبانی شایسته در هفته های پایانی نیم فصل اول، عنوان داشت برگزاری ادامه مسابقات در نیم فصل دوم به صورت متمرکز در تهران تصمیم خوبی بود که تقریبا تمامی باشگاه‌های کشور رضایت کامل داشتند.

  ایشان در پایان با اشاره به حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان ورامین،خصوصا شهردار و اعضای شورای شهر، ازهمگی تشکر و قدردانی کرد.

  گفتنی است مسابقات نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال ایران از چهار شنبه دهم دی ماه در تهران از سر گرفته می‌شود که نماینده پر افتخار شهرمان به مصاف شهرداری گنبد میرود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68145&preview=true لینک کوتاه

   

   317 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای