امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 15 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:09 | تعداد بازدید : 19044 نفر | امتیاز خبر :
 • ظرفیت فضای مجازی برای رشد مطالعه به‌کار گرفته شود / ضرورت احداث کتابخانه در شهرک‌های بالادست پیشوا

  فرماندار پیشوا با اشاره به ضرورت احداث کتابخانه در شهرک های بالادست شهرستان گفت: ظرفیت فضای مجازی برای رشد مطالعه به کار گرفته شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار پیشوا ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به ضرورت احداث کتابخانه در شهرک های بالادست شهرستان گفت: ظرفیت فضای مجازی برای رشد مطالعه به کار گرفته شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار پیشوا در دیدار با کارکنان کتابخانه‌های عمومی شهرستان اظهار داشت: فعالان حوزه کتاب و زحمتکشان این وادی در خط مقدم یک حرکت فرهنگی تاثیرگذار، ارزشمند و ماندگار قرار دارند.

  وی افزود:بخش اعظمی از مشکلات موجود متاثر از مسائل فرهنگی است که با تقویت سطح مطالعه می‌توان سطح فرهنگ جامعه را افزایش و بخشی از مشکلات را کاهش داد.

  فرماندارپیشوا تصریح کرد: سهم نیم درصدی کتابخانه ها از محل درآمد شهرداری‌ها در قانون تعیین و مراجع تفسیر قوانین نیز مشخص است که تحقق این سهم در شهرستان مستلزم پیگیری است با توجه به لزوم توسعه فعالیت‌های فرهنگی‌ و ترویج کتابخوانی در سطح روستاها، لازم است دهیاران و مدیران روستایی علیرغم وجود کمبودها و موانع در این عرصه ورود کنند.

  وی گفت: وجود کتابخانه در جلیل‌آباد و طارند بالا فرصتی برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در این مناطق است که باید از آن بهره برد از آنجا که شیوع کرونا بسیاری از فعالیت‌ها را تحت تاثیر قرار داده کتابخانه‌های عمومی شهرستان باید ابتکار عمل را به‌ دست گرفته و از فضای مجازی برای ارتقای سطح مطالعه حداکثر استفاده را نمایند.

  عباسی ادامه داد: علیرغم محدودیت تعریف پروژه‌های جدید، به دلیل تازه تاسیس بودن شهرستان پیشوا و نیازمندی‌های فراوان زیرساختی، احداث کتابخانه جدید در شهرک‌های بالادست ضروری‌ است و بدین منظور پیگیری‌های لازم را از مبادی مربوطه به منظور تامین اعتبار و همچنین پیش‌بینی‌ زمین مناسب صورت خواهیم داد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67880&preview=true لینک کوتاه

   468 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای