امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 17 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:31 | تعداد بازدید : 1207 نفر | امتیاز خبر :
 • طنین دعای فرج در دیار ۱۵ خرداد در سومین شب قدر+ تصاویر

  مراسم شب بیست و سوم ماه رمضان با حضور مردم شهرستان پیشوا در کنار حرم حضرت جعفربن موسی‌الکاظم (ع) برگزار شد/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، ماه مبارک رمضان که می‌آید شور و ...

  مراسم شب بیست و سوم ماه رمضان با حضور مردم شهرستان پیشوا در کنار حرم حضرت جعفربن موسی‌الکاظم (ع) برگزار شد/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، ماه مبارک رمضان که می‌آید شور و حس بندگی بر روی زمین نمایان می‌شود، فرقی نمی‌کند چه کسی باشی و در دنیا چه داشته باشی، باید به راه آیی و یک ماه را به دستور خالق بر حقت روزه بگیری تا حس نیازمندان را درک کنی و به خود آیی که دیگران چه می‌کنند.

  آری ماه رمضان، فصل نو شدن و دگرگونی است یک دگرگونی زیبا در راه خواست حضرت حق، اما شب‌های قدر که می‌رسد آن حس دگرگونی و درد و دل با معشوق چند برابر می‌شود و دل فقط به عشق خالق می‌تپد. دو شب قدر را گذراندیم و به شب آخرش رسیدیم هر که هر چه می‌خواست از ته دل فریاد می‌زد و ندای «الغوث الغوث» سر می‌دهد، از جوانی که تازه به راه آمده بود تا فرزند شهیدی که کنار مزار پدر شهیدش نشسته بود و زیر لب زمزمه می‌کرد.

  نمی‌دانیم سال دیگر را خواهیم بود یا نه؟ اما همگی بر یک خواسته وحدت داشتند و آن نیز ظهور حضرت مهدی(عج) بود، از کودک تا جوان و کهنسال همه می‌گفتند: «آقاجان بیش از همیشه به شما نیازمندیم، قصد آمدن ندارید؟»

  آری آقاجان همه این شب‌ها را گذراندیم، اما نکند سال دیگر بیائیم و شما نباشید! این روزها بیش از همیشه به وجودت نیازمندیم و میان «بِالْحُجَّهِ» گفتن‌ها فقط ظهورت را خواستیم و به امید آمدنت، دل‌هایمان را به سال و رمضانی دیگر خوش کردیم

  انتهای پیام/*

  ۸۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای