امروز : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 22 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:53 | تعداد بازدید : 5676 نفر | امتیاز خبر :
 • طرح پیشگیری از معلولیت در مدارس پیشوا

  رئیس اداره بهزیستی پیشوا از شروع طرح آگاهسازی «پیشگیری از معلولیت» در دو مدرسه دخترانه شهرستان با همکاری اداره آموزش و پرورش خبر داد. به گزارش ندای پیشوا: نجمه اسماعیلی اظهار کرد: ...

  رئیس اداره بهزیستی پیشوا از شروع طرح آگاهسازی «پیشگیری از معلولیت» در دو مدرسه دخترانه شهرستان با همکاری اداره آموزش و پرورش خبر داد.
  به گزارش ندای پیشوا: نجمه اسماعیلی اظهار کرد: معلولیت شامل هر موقعیت یا تجربه ای است که فرد را از حالت طبیعی خود خارج می سازد و باعث می شود که کارایی یک فرد دستخوش افول شود و در نتیجه بین انتظاراتی که فرد از خود یا جامعه از فرد دارد با کارایی وی فاصله ایجاد می شود.

  رئیس اداره بهزیستی افزود: با توجه به اینکه انواع مختلف معلولیت ها باعث پایین آمدن درجه عملکرد شخص از نظر فرهنگی و اجتماعی، در برهه ای از زمان و مکان یا برای همه زمان ها و مکان ها می شود، نتایج آن در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و محیطی منعکس خواهد شد.

  اسماعیلی بیان کرد: طرح آگاهسازی «پیشگیری از معلولیت» با همکاری مشترک اداره بهزیستی و آموزش و پرورش می باشد که در راستای این طرح دانش آموزان پایه دهم و یازدهم با عوامل و علل معلولیت آشنا و در جهت پیشگیری از آن آموزش می بینند.

   610 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای