امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 08:41 | تعداد بازدید : 5209 نفر | امتیاز خبر :
 • طرح «هرخانه یک پایگاه سلامت» در پیشوا

  رئیس شبکه بهداشت و درمان پیشوا گفت: طرح هر خانه یک پایگاه سلامت با تکیه بر آموزش خانواده‌ها در پیشوا برگزار می‌شود. به گزارش ندای پیشوا: امیر امینی، رئیس شبکه بهداشت و ...

  رئیس شبکه بهداشت و درمان پیشوا گفت: طرح هر خانه یک پایگاه سلامت با تکیه بر آموزش خانواده‌ها در پیشوا برگزار می‌شود.
  به گزارش ندای پیشوا: امیر امینی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا گفت: سفیران سلامت در خانوار مسئولیت حفظ سلامت خود و اعضای خانواده‌ خود را دارند، در همین راستا در آینده نزدیک با برنامه هرخانه یک پایگاه سلامت به تحقق هرچه بهتر این هدف کمک خواهیم کرد.

  وی افزود: برنامه‌های خودمراقبتی ما بر اساس سطح سواد مردم طراحی شده است و در هر گروه ارائه می‌شود در این بین کار اطلاع‌رسانی به افراد کم سواد و بی‌سواد به عهده رابطین سلامت است.

  امینی تصریح کرد: رابطین سلامت نیروهای مردمی هستند که در برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت از ظرفیت آنها استفاده می‌شود و طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته به ازای هر ۴۰ خانواری که سفیر سلامت خانواده در آنها تربیت می‌شود، یک رابط سلامت خانواده داریم که ارتباط بین این سفیران را با خانه‌های بهداشت برقرار می‌کند همچنین در خانواده‌هایی که فرد واجد شرایط به عنوان سفیر سلامت ندارند، توسط رابط سلامت تحت پوشش آموزش‌ها قرار می‌گیرند.

  وی اضافه کرد:طرح هرخانه یک پایگاه سلامت بر آموزش خانواده‌ها تکیه دارد، با آموزش درست، قدرت انتخاب و تحلیل به مردم انجام می‌دهیم و می‌توانند یاد بگیرند چگونه بیمار نشوند تا نیازی به مراجعه به پزشک و دریافت دارو نیز نداشته باشند.

  ۵۰۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای