امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 13 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:22 | تعداد بازدید : 3842 نفر | امتیاز خبر :
 • طرح هادی روستاهای بخش جلیل آباد نیازمند بازنگری و توسعه است

  به گزارش ندای پیشوا؛ خشدار جلیل آباد در بازدید از روستاهای این بخش گفت: با توجه به گذشت چندین سال از افق ۱۰ ساله اجرای طرح هادی روستاهای بخش جلیل آباد، این ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ خشدار جلیل آباد در بازدید از روستاهای این بخش گفت: با توجه به گذشت چندین سال از افق ۱۰ ساله اجرای طرح هادی روستاهای بخش جلیل آباد، این طرح ها نیازمند بازنگری و توسعه است.

  سید عباس حسینی بخشدار جلیل آباد و علی دهقانی رئیس بنیاد مسکن شهرستان پیشوا از روستاهای بخش جلیل آباد بازدید میدانی به عمل آوردند.

  در جریان این بازدید سید عباس حسینی گفت: چندین سال است که از مهلت قانونی اجرای طرح های هادی روستاهای بخش جلیل آباد گذشته و با توجه به تغییرات ایجاد شده در بافت روستاها و کاربری زمین ها این طرح ها نیازمند بازنگری و توسعه هستند.

  وی افزود: با اصلاح طرح های هادی ضمن ساماندهی و اصلاح بافت موجود، میزان و مکان گسترش آتی و نحوه استفاده از زمین برای عملکردهای مختلف مسکونی، تجاری و کشاورزی و تأسیسات و تجهیزات و نیازمندی‌های عمومی‌ روستایی مشخص خواهد شد.

  بخشدار جلیل آباد تصریح کرد: طی بازدیدهای صورت گرفته، طرح هادی روستاهای بخش جلیل آباد مورد بررسی قرار گرفته و با همکاری بنیاد مسکن نقشه جدید روستاها تهیه خواهد شد.

  ۸۴۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای