امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 8 سپتامبر, 2015 | ساعت انتشار خبر : 08:54 | تعداد بازدید : 12326 نفر | امتیاز خبر :
 • طرح ۳ مرحله ای دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی بعد از برجام

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا گفت: جریانی که در کشور ما، منطقه و جهان می گذرد، مخصوصا بحث مذاکرات و برجام، حاکی از این است که ...

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: دشمنان به بهانه برجام در حال طراحی توطئه و فتنه ای عظیم و خطرناک هستند و از بیان آن ابایی ندارند.

  امام جمعه شهرستان بیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا گفت: جریانی که در کشور ما، منطقه و جهان می گذرد، مخصوصا بحث مذاکرات و برجام، حاکی از این است که دشمنان ما به بهانه برجام در حال طراحی یک توطئه و یک فتنه عظیم و خطرناک هستند و از بیان آن ابایی ندارند.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: مرکز اندیشکده امنیت امریکا که در آن عده ای فکر می کنند که چه کاری انجام دهند تا منافع آمریکا حفظ شود، از مراکز پژوهشی آمریکایی است که برای براندازی نظام اسلامی و براندازی نظام های ضد آمریکایی تشکیل شده است. به صراحت به ایالات متحده،رئیس جمهور آمریکا،مجلس کنگره،سنای آمریکا و به ارتش آمریکا اعلام می کند که باید از طریق مذاکرات هسته ای، تغییرات سیاسی و فرهنگی در ایران بوجود آوریم.

  رحمتی نیا با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر این که مسئله هسته ای بهانه آنها بوده است و هدف آنها از بین بردن انقلاب است، اظهار داشت:متاسفانه بعضی ها در صدد باز کردن دروازه کشور به روی دشمنان هستند.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا در ادامه به سخن حجت الاسلام مصلحی وزیر سابق اطلاعات در خصوص فتنه ۸۸ اشاره کرد و افزود: انگلیسی ها دویست نفر را مامور کرده بودند که با خواص کشور رابطه برقرار کنند واین رابطه باعث سکوت بعضی از خواص در فتنه ۸۸ شد.

   

  وی اضافه کرد: طبق حدیثی از امام صادق (علیه السلام) اگر کسی با ولایت نباشد و سکوت کند،به نفع دشمن تمام می شود.

  امام جمعه پیشوا بیان داشت: متاسفانه اکنون این افراد در صدد برنامه ای هستند که در آینده، نظام را به دشمنان نظام و انقلاب، وابسته کنند که به لطف خداوند متعال و رهنمود های مقام معظم رهبری خواب آن ها تعبیر نخواهد شد.

  رحمتی نیا طرح و توطئه دشمنان را شامل سه مرحله دانست و افزود: ابتدا بعد از برجام که تحریم ها را تعلیق کردند مسائل دیگر را مطرح می کنند و دوباره تحریم ها را شروع می کنند، سپس اختلاف و دو دستگی را در جامعه بوجود می آورند و دو دستگی را با عوامل نفوذی خود به درگیری و جنگ داخلی تبدیل می کنند و بعد از آنکه زمینه را برای جنگ آماده کردند، حمله نظامی می کنند؛ این هدف و توطئه دشمن است.

  وی افزود: لذا رهبر انقلاب در دیدار با خبرگان فرمودند، همه از جمله مسئولان، نسبت به طراحی و نقشه دشمن، هوشیار باشید. همه مسئولان و ارکان نظام و همه صاحب نظران سیاسی و اجتماعی و دینی باید مراقب باشند تا همرنگ ادبیات و کلیشه های نظام سلطه نشوند و مطابق میل آن ها حرف نزنند و حرفی نزنند که آمریکا و اسرائیل خوشحال شوند.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا تأکید کرد: با توجه به چنین فتنه ای که در راه است، هوشیاری مردم و مسئولین را می طلبد که اگر غافل باشیم، دشمن شکستی تلافی ناپذیر را بر ما تحمیل خواهد کرد.

  رحمتی نیا اضافه کرد: کفار، آمریکا، اسرائیل، انگلیس و فرانسه آرزو دارند که ما را دچار غفلت و جنگ داخلی کنند که از توان، قدرت و امکانات مان غافل شویم و به جان یکدیگر بیفتیم و با یک حمله نظامی ما را از بین ببرند. هدف آن ها روشن است پس باید بیدار و هوشیار باشیم.

  امام جمعه پیشوا فصل الخطاب مسئله برجام را فرمایشات رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: ایشان حجت را تمام کردند و به صراحت آن چه باید بگویند را گفتند و دیگر کسی بهانه ای ندارد.

   

  رحمتی نیا تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند، در رابطه با برجام، مجلس شورای اسلامی نباید کنار گذاشته شود. من معتقدم و به آقای رئیس جمهور هم گفته ام، مصلحت نیست مجلس شورای اسلامی از مسئله بررسی برجام کنار گذاشته شود.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: فرمایشات رهبر انقلاب یک دستور است. اینکه مقام معظم رهبری می گویند بررسی شود، یعنی باید بررسی شود و باید مجلس مسئله برجام را بررسی کند و اگر صلاح هست تایید و اگر نیست با شجاعت رد کند.

  وی افزود: بنده به نمایندگان محترم مجلس و رئیس جمهور محترم عرض می کنم، حجت بر شما تمام است و لازم است، دولت محترم برجام را به صورت لایحه ای به مجلس شورای اسلامی تقدیم و مجلس با قدرت، شجاعت و دقت این مسئله را مورد بررسی قرار دهد؛ این یک تکلیف است.

  امام جمعه در ادامه سخنان خود اشاره ای هم به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد تحریم ها داشت و  تصریح کرد: ایشان در مورد تحریم ها فرمودند، اگر قرار است چارچوب تحریم ها باقی بماند، پس ما برای چه مذاکره کرده ایم؟ هذف از مذاکرات لغو کامل تحریم ها بود، اگر بنا باشد تحریم ها لغو نشود، مذاکره بی معنا است و اگر بنا باشد آن ها تعلیق کنند ما هم باید در برابر فعالیت هایی که از ما می خواهند تعلیق کنیم؛ این جور نباید باشد که ما عمل کنیم و آن ها بگویید فعلا صبر کنید.

   266 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای