امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۳۹ | تعداد بازدید : 13304 نفر | امتیاز خبر :
 • طرح جمع آوری زباله های پارک جنگلی پیشوا در روز زمین پاک با حضور دوستداران طبیعت

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛یگان زاده ظهر امروز در حاشیه پاکسازی پارک جنگلی پیشوا، طبیعت زیبای این پارک جنگلی را یکی از سرمایه‌های گردشگری و تفریحی این شهرستان خواند و اظهار ...

  طرح جمع آوری زباله های پارک جنگلی پیشوا در روز زمین پاک با حضور دوستداران طبیعت

   

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیشوا با بیان اینکه دوستداران محیط زیست با در دست داشتن کیسه‌های زباله به مبارزه با تهدیدات پیرامون محیط زیست برخاستند گفت: زباله های پارک جنگلی پیشوا و مناطق اطراف آن جمع آوری شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛یگان زاده ظهر امروز در حاشیه پاکسازی پارک جنگلی پیشوا، طبیعت زیبای این پارک جنگلی را یکی از سرمایه‌های گردشگری و تفریحی این شهرستان خواند و اظهار داشت: باید در راستای صیانت از این مناطق کوشا بود تا آن را به‌درستی به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیشوا با بیان اینکه دوستداران محیط زیست با در دست داشتن کیسه‌های زباله به مبارزه با تهدیدات پیرامون محیط زیست برخاستند، تصریح کرد: در این طرح پارک جنگلی پیشوا و مناطق اطراف آن از جمله مزار شهدای گمنام  پاکسازی شد.

  یگان زاده  با دعوت از همه اقشار مختلف جامعه در امر پاکیزه نگه داشتن محیط زیست، عنوان کرد: در طرح پاکسازی پارک جنگلی پیشوا مسئولان نهادهای اداری، اصحاب رسانه، دانش آموزان مدارس و دانشجویان دانشگاههای پیشوا، همیاران بازیافت، مأموران شهرداری حضور داشتند.

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیشوا خاطرنشان کرد: تهدید محیط زیست، تهدیدی برای زندگی طبیعی انسان‌ها است چرا که ۲۰۰ تا ۶۰۰ سال طول می‌کشد تا برخی زباله‌ها تجزیه شده و به چرخه طبیعت بازگردند.

  وی با بیان اینکه در سال ۱۹۶۹ از سوی سازمان ملل ۲۲ آوریل برابر با ۲ اردیبهشت روز زمین پاک نامگذاری شده است، تاکید کرد:  زباله و فاضلاب مهم ترین عامل تهدید محیط زیست است و فلسفه برگزاری روز زمین پاک، پاک نگه‌داشتن زمین از آلودگی و پاکسازی آن از آلاینده‌ها است.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای