امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ خرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۳۷ | تعداد بازدید : 13741 نفر | امتیاز خبر :
 • طرح افطاری های ساده در حرم مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع)

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ ماه رمضان فرصتی برای تزکیه نفس است و پهن کردن سفره های رنگین با اهدافی که دین اسلام در این ماه دنبال می کند همخوانی ندارد. هر ...

  طرح افطاری های ساده در حرم مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع)

  سفره های ساده افطاری مردمی با حمایت خیرین هر شب در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) پذیرای روزه داران است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ ماه رمضان فرصتی برای تزکیه نفس است و پهن کردن سفره های رنگین با اهدافی که دین اسلام در این ماه دنبال می کند همخوانی ندارد.

  هر شب سفره های ساده افطاری در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)  در جهت تحقق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش سفره های افطاری مردمی و ساده و با حمایت خیرین پهن می شود که در آن نان، پنیر، سبزی، خرما و آش توزیع می شود.
  برگزاری طرح افطاری ساده باعث تشویق مردم در دوری از عادات نامطلوب اشرافی گری در سفره های افطاری می شود که با معنویت حاکم بر ماه رمضان نیز نزدیکی بیشتری دارد.

  از برنامه های ویژه ی این ماه مبارک در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) سخنرانی های پر محتوا با پشتوانه مطالعاتی و پژوهشی قوی و سلسله ای بودن مطالب حجت الاسلام والمسلمین هادی حسین پور می توان اشاره کرد.
  همچنین در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) محافل انس با قرآن کریم و طرح جزء خوانی قرآن کریم قبل از نماز ظهر ویژه بانوان و بعد از نماز عصر ویژه آقایان برگزار می شود.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای