امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 5 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:37 | تعداد بازدید : 209 نفر | امتیاز خبر :
 • ضعف ولتاژ برق در ورامین با تکمیل خط ۴ مداره حل می‌شود

    به گزارش ندای پیشوا، مسلم مزدرانی مدیر برق شهرستان ورامین در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به لطف خدا بارندگی‌های اخیر در ...

  تبدیل هفت کیلومتر شبکه سیم مسی برق به کابل خود نگهدار طی سال جاری در پیشوا

   

  به گزارش ندای پیشوا، مسلم مزدرانی مدیر برق شهرستان ورامین در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به لطف خدا بارندگی‌های اخیر در کشور، امسال تمامی نیروگاه‌های برق وارد مدار شده است‌.

  وی گفت: برخلاف سال گذشته امسال کمبودی بابت تولید نیرو نداشته‌ایم و خدا را شکر سرگذشت وضعیت برق در تمام کشور رصد می‌شود؛ وضعیت همه شرکت‌های توزیع نسبت به تیک باری که برایشان قرار داده بودند در وضعیت سبز قرار دارد و هیچ شهری در استان تهران دچار کمبود نیرو در بخش خانگی و تجاری نبود و همچنین با تفاهم‌نامه‌ای که با نیروگاه برق داشتیم در بخش کشاورزی و صنعتی هم هیچ خاموشی‌ای اعمال نشده است.

  مدیر برق ورامین افزود: اگر درجایی دچار ضعف ولتاژ شده‌ایم آن اضافه باری بوده است که در شبکه وجود داشت.

  مزدرانی ادامه داد: در خصوص پدیده ضعف ولتاژ باید گفت با تمهیدات اتخاذشده خط ۴ مداره ورامین نصب دکل‌هایش به پایان رسیده و ۹۵ درصد پیشرفت کار داشته‌ایم و اگر این خط احداث شود برگ زرینی از افتخارات وزارت نیرو در حوزه برق رقم می‌خورد و مسئله ضعف ولتاژ در ورامین مرتفع خواهد شد.

  وی تأکید کرد: فاز اول اجرای این پروژه در پست توزیع بخش جوادآباد خواهد بود و پس‌ازاینکه خط ۴ مداره وارد ورامین شود، یک مدار برای بخش جوادآباد اختصاص خواهد یافت که در حال حاضر کارهای اعتباری و مناقصات آن در حال برگزاری است

  مدیر برق ورامین در پایان خاطرنشان کرد:ان‌شاءالله یک پست هم در محدوده آبباریک نصب می‌کنیم که برق مناطق دمزآباد، ظهیرآباد، جعفرآباد، شهرک صفاییه، شهرک امام علی، خیابان شهید بهشتی جوادآباد و محدوده میدان ایثار را تقویت می‌کنیم که دیگر پدیده‌ای به نام ضعف ولتاژ در این مناطق شاهد نخواهیم بود.

   210 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای