امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 20 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:56 | تعداد بازدید : 769 نفر | امتیاز خبر :
 • ضرورت پوشش گسترده رسانه ای مراسم ۱۵ خرداد در پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا؛فرماندار پیشوا بر ضرورت پوشش گسترده رسانه ای مراسم ۱۵ خرداد در شهرستان تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت ماه رمضان و شب های قدر جهت تبیین چرایی ...

  به گزارش ندای پیشوا؛فرماندار پیشوا بر ضرورت پوشش گسترده رسانه ای مراسم ۱۵ خرداد در شهرستان تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت ماه رمضان و شب های قدر جهت تبیین چرایی این قیام برای مردم بهره برد.

   حسین عباسی در نشست ستاد بزرگداشت سالکرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد ضمن بیان اینکه در آستانه چند مناسبت مهم قرار داریم، اظهار داشت: سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر یادآور رشادت رزمندگان اسلام و روز مقاومت و پیروزی است که برنامه های خوبی تدارک شده و با کمک سپاه برنامه های خوبی در سطح شهرستان برگزار می شود.

  وی به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اشاره و عنوان کرد: هر آنچه اکنون به عنوان عزت، شرافت و آزادی خواهی در جامعه اسلامی وجود دارد همه را مدیون امام راحل هستیم که با پرورش شهدا، استقلال را برای کشور رقم زد.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه انقلاب و نظام مقدس اسلامی ارمغان مجاهدت های شهداست، گفت: در حال حاضر جمهوی اسلامی در سطح جهان و نظام بین المللی اثرگذار و به عنوان یک قدرت بزرگ در جامعه بین المللی هویدا شده است و تمام ملت های آزادی خواه نیز نگاهشان به کشور ماست.

  عباسی قیام مردم در ۱۵ خرداد سال ۴۲ را یک رویداد مهم و اثرگذار در شکل گیری انقلاب عنوان و خاطرنشان کرد: شهرستان پیشوا مبدأ قیام ۱۵ خرداد است و باید در سطح استان برنامه های ویژه ای در این ایام برگزار شود.

  وی با اشاره به تقارن مناسبت های خردادماه با ماه رمضان و عید فطر، گفت: با توجه به اهمیت این مناسبت ها باید با برنامه ریزی صحیح زمینه حضور مردم و مسئولان در مراسم های مختلف این ماه فراهم کرد تا هم مراسم ارتحال امام راحل(ره) و هم راهپیمایی روز ۱۵ خرداد با شکوه هرچه تمام تر برگزار شود.

  نمایده عالی دولت در شهرستان پیشوا بیان کرد: می توان از ظرفیت ماه رمضان و شب های قدر برای پرداختن به موضوع قیام ۱۵ خرداد بهره برد و چرایی این قیام که نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشت برای مردم تبیین شود.

  وی به ضرورت پوشش گسترده و مطلوب رسانه ای مراسم قیام ۱۵ خرداد اشاره و عنوان کرد: باید با پخش زنده مراسم و ساخت و پخش مستند چگونگی آغاز قیام در راستای معرفی شهرستان پیشوا به عنوان مبدأ این قیام اقدام کرد.

  طراحی و جانمایی المان ۱۵ خرداد در تپه سلام، گلباران مزار شهدای ۱۵ خرداد، ساخت مستند چگونگی آغاز قیام ۱۵ خرداد از پیشوا، تجلیل از خانواده شهدا، هماهنگی جهت حضور مردم شهرستان در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، همایش باستانی کاران، برگزاری فینال مسابقات جام رمضان و قیام ۱۵ خرداد، دوچرخه سواری حرم تا حرم و مسابقات اتومبیلرانی کشوری از برنامه های مصوب جهت اجرا در مناسبت های خرداد است.

   1,538 total views,  2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای