امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:28 | تعداد بازدید : 787 نفر | امتیاز خبر :
 • ضرورت مشارکت کشاورزان در احداث پایانه صادراتی پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: کشاورزان پیشوا در احداث پایانه صادراتی مشارکت داشته باشند/ حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد:شهرک صنعتی یکی از پیشران‌های توسعه شهرستان پیشواست که ...

  فرماندار پیشوا گفت: کشاورزان پیشوا در احداث پایانه صادراتی مشارکت داشته باشند/

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد:شهرک صنعتی یکی از پیشران‌های توسعه شهرستان پیشواست که در سال ۸۳ به تصویب رسیده است.

  وی افزود:متاسفانه این شهرک علیرغم برخورداری از مزیت‌های بسیار از جمله مساحت ۱۴۰۰ هکتاری، اراضی مسطح، زیرساخت‌های آب و برق و گاز و تلفن و دسترسی به راه‌آهن، بزرگراه امام رضا(ع) و آزادراه حرم تا حرم به دلیل برخی محدودیت‌ها با مشکلاتی در جذب سرمایه‌گذار مواجه است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: استثناء شدن از محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری یکی از نیازهای مهم شهرک صنعتی پیشواست که در جلسات مختلف آن را مطالبه کردیم تا بتوانیم سرمایه‌گذاری را تسهیل کنیم.

  وی ادامه داد: اتصال به آزاد راه حرم تا حرم یکی دیگر از پیشران‌های اقتصادی منطقه است که مطالعات آن انجام شده و با توجه به اینکه از مصوبات سند توسعه شهرستان است باید محقق شود.

  عباسی گفت: مجوز احداث پایانه صادراتی به دلیل تعلل سرمایه‌گذار ابطال شد و در حال حاضر فرصتی برای کشاورزان فراهم شده تا در ایجاد این مجموعه با توجه به فرصتی که برای توسعه شهرستان دارد مشارکت کنند.

  وی اضافه کرد: سال گذشته مقرر شد بخشی از شهرک صنعتی به ایجاد شهرک گلخانه ای اختصاص یابد که باید تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63355&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   187 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای