امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 1 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:19 | تعداد بازدید : 3514 نفر | امتیاز خبر :
 • ضرورت ایجاد سمن ها در حوزه امنیت و دفاع شهری

  فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران بر ضرورت ایجاد سمن ها در حوزه امنیت و دفاع شهری تاکید کرد. به گزارش ندای پیشوا: سردار کیومرث عزیزی در جلسه مشترک با سازمان‌های مردم ...

  فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران بر ضرورت ایجاد سمن ها در حوزه امنیت و دفاع شهری تاکید کرد.
  به گزارش ندای پیشوا: سردار کیومرث عزیزی در جلسه مشترک با سازمان‌های مردم نهاد فعال در شرق استان تهران با بیان اینکه تعامل و همبستگی جامعه و پلیس آسیب‌های اجتماعی را کاهش داده و سبب پیشگیری از جرایم می شود اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف پلیس در تأمین امنیت، اجتماعی کردن و بهره گیری از توان و ظرفیت مردم است.

  عزیزی بیان داشت: تأمین امنیت پایدار تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست بلکه هر فرد و هر صنفی می‌تواند در جایگاه خود، نسبت به تحقق این مهم اقدام کند و از آنجایی که اساس کار سازمان‌های مردم نهاد، بر پایه فعالیت‌های فرهنگی است و هر چه هم افزایی این بخش با نیروی انتظامی بیشتر شود، به همان میزان، امنیت جامعه نیز ارتقاء خواهد یافت.

  فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران عنوان داشت: باید توجه داشته باشیم که موتور محرکه کشور، منابع عظیم انسانی و جوانان هستند لذا اگر به هر دلیلی مردم نا امید شوند مسببان این موضوع بذر نا امیدی و ناامنی را در جامعه بارور خواهند کرد که باید در این زمینه هوشیار باشیم.

   818 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای