امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 10 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:44 | تعداد بازدید : 2136 نفر | امتیاز خبر :
 • ضرورت ارتقای سطح اقدامات پدافندی در شهرستان پیشوا

  فرماندار پیشوا بر ضرورت ارتقای سطح اقدامات پدافندی در شهرستان به منظور افزایش آمادگی و سرعت بخشی به واکنش در برابر مخاطرات تأکید کرد. به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در حاشیه ...

  فرماندار پیشوا بر ضرورت ارتقای سطح اقدامات پدافندی در شهرستان به منظور افزایش آمادگی و سرعت بخشی به واکنش در برابر مخاطرات تأکید کرد.
  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در حاشیه برگزاری مانور پدافند غیرعامل در مدرسه الغدیر گفت: خطرات متعدد با علل اصلی طبیعی یا انسانی به سرعت می تواند زندگی همه را دگرگون کند؛ بر این اساس لازم است همواره تمهیداتی پیشگیرانه جهت مصون داشتن بشر از خطرات احتمالی در نظر گرفته شود.

  وی افزود: در حوزه پدافند غیرعامل همکاری تمام دستگاه ها در سطح شهرستان مطلوب است ولی به منظور افزایش آمادگی و سرعت بخشی به واکنش ها، سطح اقدامات سخت افزاری، پیشگیری، پیش بینی و کاهش مخاطرات باید ارتقا یابد.

  عباسی تصریح کرد: خوشبختانه در سیستم آموزشی ما مباحث مربوط به پدافند غیرعامل و پیشگیری و پیش‌بینی خطرات احتمالی وجود دارد و دانش آموزان که امیدهای کشور هستند از سن نوجوانی با تهدیدات احتمالی و روش های مقابله با آن آشنا می شوند.

  ۴۴۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای