امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۵ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۱۳ | تعداد بازدید : 12703 نفر | امتیاز خبر :
 • ضرورت اجرای کامل شبکه جمع آوری فاضلاب در پیشوا

  ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به اهمیت بحث جمع آوری فاضلاب، گفت: اجرای کامل شبکه جمع آوری فاضلاب پیشوابا توجه به مخاطرات زیست محیطی، امری ضروری است. به گزارش ندای پیشوا؛ نشست بررسی مشکلات شبکه جمع آوری فاضلاب شهری پیشوا با حضور حسین عباسی فرماندار، علیرضا کارگری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران، یعقوبی معاون برنامه ریزی واداری مالی فرماندار، حکمت امیری شهردار، علی اکبر مهدیزاده رئیس و اعضای شورای شهر، یگان زاده رئیس اداره حفاظت محیط زیست، زینی وند رئیس شبکه بهداشت و شکرزاده رئیس آب و فاضلاب شهری پیشوا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  عباسی در این جلسه گفت: اعتبارات زیادی برای تصفیه خانه فاضلاب پیشوا هزینه شده است و با توجه به اعتبارات هزینه شده و اهمیت بازچرخانی آب و مسائل زیست محیطی، تکمیل هرچه سریعتر طرح شبکه جمع آوری فاضلاب از نیازهای شهرستان است.

  فرماندار شهرستان پیشوا با تاکید بر ضرورت پرهیز مدیران اجرایی از بخشی نگری، گفت: باید با حسن نظر و تعامل به موضوعات شهرستانی نگاه کرد و با گفتمان مشترک در جهت رفع مشکلات قدم برداشت.

  وی با تاکید بر لزوم پرهیز از تصمیم گیری های فوری و بدون کارشناسی، افزود: تصمیم گیری در همه حوزه ها باید براساس منطق و تعامل صورت گیرد و قانون فصل الخطاب همه امور باشد.

  عباسی با اشاره به حفاری هایی که توسط دستگاه های خدمات رسان صورت می گیرد، ادامه داد: برنامه ها و پروژه ها پس از مطالعه و کارشناسی باید برای طرح در کمیسیون حفاری به فرمانداری ارسال شود تا با انجام بررسی های لازم مجوز مربوطه صادر شود.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه پیگیری های بیشتری را برای تخصیص حق آبه سد ماملو انجام خواهیم داد، افزود: تخصیص حق آبه سد ماملو به پیشوا با توجه به نیاز منطقه و آنچه در سند توسعه شهرستان لحاظ شده است، ضروری است.

  عباسی با بیان اینکه مسئولان شهرستان در اجرای پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد، افزود: با تشکیل کمیته ای برای رسیدگی به مشکلات مردم در این حوزه تلاش می کنیم تا هر چه سریعتر این طرح به طور کامل در پیشوا اجرا شود.

  ۱,۱۱۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای