امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 18 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:50 | تعداد بازدید : 5535 نفر | امتیاز خبر :
 • ضرورت اجرای پروژه جاده آنتنی پیشوا به اتوبان قم – گرمسار

  ‌فرماندار پیشوا اجرای پروژه جاده آنتنی پیشوا به اتوبان قم-گرمسار را از ضرورت ها و موجب توسعه شهرستان دانست. به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در نشست با رضا نگهبان مدیرکل راه و ...

  ‌فرماندار پیشوا اجرای پروژه جاده آنتنی پیشوا به اتوبان قم-گرمسار را از ضرورت ها و موجب توسعه شهرستان دانست.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در نشست با رضا نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بیان کرد: پیشوا منطقه ای کشاورزی است و در حوزه کشت های گلخانه ای حرف اول را در استان تهران و کشور می زند و سهم ویژه ای در تامین مواد دامی و زراعی استان تهران دارد.

  وی افزود: شهرک صنعتی پیشوا با ۱۴۰۰ هکتار وسعت، نتوانسته آن گونه که باید، سرمایه گذاران را به خود جذب کند و شاید یکی از دلایل آن، ضعف و عدم توسعه راه های ارتباطی در شهرستان است.

  فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: یکی از راه های برون رفت از این وضعیت، اجرای پروژه آنتنی پیشوا به اتوبان قم – گرمسار است که امیدواریم با نگاه و مساعدت ویژه وزارت راه و شهرسازی بتوانیم این پروژه را به سرانجام برسانیم.

  عباسی اظهار کرد: پیشوا علیرغم سابقه مذهبی و فرهنگی دیرینه ای که دارد فاقد زیرساخت های فرهنگی است و بر همین اساس احداث یک مجموعه فرهنگی،هنری در دستور کار قرار گرفته است اما برای آغاز عملیات اجرایی و تکمیل آن نیازمند اعتبار هستیم تا بتوانیم به مطالبات مردم پاسخ مطلوب داده و رضایت آنان را کسب کنیم.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره ارتقای جلیل آباد از روستا به شهر، گفت: طرح هندسی میدان ورودی جلیل آباد تهیه شده است ولی تاکنون اجرایی نشده است و با توجه به شهر شدن این منطقه، خواستار آن هستیم تا با تامین اعتبار مورد نیاز، هر چه سریعتر این پروژه عملیاتی شود.

  ‌رضا نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران نیز در این نشست، شهرستان پیشوا را نیازمند نگاه ویژه و خدمات موثرتری دانست و گفت: ماهیت حضور ما به منظور خدمت به مردم است و تلاش می‌کنیم تا خدمات بیشتری را به این منطقه محروم ارائه کنیم.

  وی افزود: هر آنچه در حوزه اختیارات اداره کل راه و شهرسازی استان تهران است را به کار گرفته تا مشکلات شهرستان پیشوا رفع شود و آمادگی داریم تا از سطوح بالاتر پیگیر توسعه و رفع مسائل موجود در این شهرستان باشیم.

  بر اساس این گزارش، سایت اداری شهرستان، مشکلات مجتمع های مسکونی حوزه راه و شهرسازی از جمله خورشید هشتم، ولایت، کوثر، آژینه، پارسارگاد و …، بازآفرینی شهری و تمدید قرارداد واگذاری قطعات شهرک نقش جهان از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

  ۳۲۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای