امروز : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۰ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۸:۳۷ | تعداد بازدید : 5624 نفر | امتیاز خبر :
 • ضرب العجل تهیه و ارسال محموله کمک‌های پیشوا به سیل زدگان خوزستان

  فرماندار پیشوا با تأکید بر ضرورت تسریع در کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان گفت: همه دستگاه‌های شهرستان باید طی ۲۴ ساعت آینده نسبت به تهیه و ارسال کمک‌ها اقدام کنند. به ...

  فرماندار پیشوا با تأکید بر ضرورت تسریع در کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان گفت: همه دستگاه‌های شهرستان باید طی ۲۴ ساعت آینده نسبت به تهیه و ارسال کمک‌ها اقدام کنند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جلسه هماهنگی مشارکت در کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان افزود: برای لرستان و گلستان کمک‌هایی از شهرستان پیشوا ارسال شده است ولی از الان موظف هستیم همه کمک‌ها از ماشین آلات و تجهیزات گرفته تا نیروی انسانی را به استان خوزستان اعزام کنیم و این کمک‌ها باید با هماهنگی فرمانداری صورت گیرد.

  وی گفت: نمایندگان دستگاه‌های مختلف استان تهران در مناطق سیل زده خوزستان مستقر و حساب متمرکزی جهت جمع آوری کمک‌های نقدی ایجاد شده است.

  عباسی افزود: همه نهادها به ویژه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها بنا به بضاعت روستایی و تکلیفی که بر عهده دارند باید امکانات موجود و کمک‌های مردمی را برای ارسال به خوزستان جمع آوری و ارسال کنند.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: در حال حاضر نایلون، گونی، پتو، اقلام بهداشتی، آذوقه، کنسروجات و دارو مهمترین نیازمندی‌های مردم سیل زده خوزستان است که باید هر چه سریع‌تر این موارد را فراهم کنیم.

  ۶۱۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای