امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۶ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۱۵ | تعداد بازدید : 110513 نفر | امتیاز خبر :
 • ضرب الاجل ۳ماهه برای اقامت مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان پیشوا

  ضرب الاجل سه ماهه برای اقامت مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان پیشوا سرپرست فرمانداری پیشوا مهلت سه ماهه برای سکونت مدیران شهرستان مشخص نمود، در غیر اینصورت مدیر غیر ساکن در پیشوا باید با ...

  ضرب الاجل سه ماهه برای اقامت مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان پیشوا

  سرپرست فرمانداری پیشوا مهلت سه ماهه برای سکونت مدیران شهرستان مشخص نمود، در غیر اینصورت مدیر غیر ساکن در پیشوا باید با پست خود خداحافظی کند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جمع مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان پیشوا با اشاره به فرصت سه ماهه برای سکونت  در پیشوا اظهار داشت: فرصت خدمت رسانی به عنوان مدیر ، مسئول و یا رئیس بسیار کوتاه است، تمامی مدیران وظیفه دارند تا بر اساس وظایف ذاتی خود نسبت به ماموریت های محوله اقدامات لازم را انجام دهند.
  وی افزود:مدیران ادارات باید نسبت افزایش بهره وری سطح خدمات، افزایش راندمان کاری، حضور مفید در کارگروه ها و جلسات، داشتن ابتکار عمل در انجام امور، تلاش برای جذب اعتبارات استانی و کشوری، پاسخگویی به موقع به مطالبات مردم، پرهیز از فرصت سوزی و ارائه گزارش ماهانه به فرمانداری اهتمام لازم داشته باشند.
  فرماندار پیشوا با اشاره به کلام معصومین خاطر نشان کرد:دین مردم بر طبق دین رهبران و حاکمان آنان است، رفتار مدیران آینه تمام نمای حاکمیت و مدیریت نظام اسلامی است و قطعا عملکرد آنان در نوع نگاه مردم نسبت به‌نظام و انقلاب اثرگذار است و اگر این نگاه در جامعه دچار افت‌وخیزهایی می شود حاصل عملکرد ما مدیران است.
  عباسی یکی از تکالیف مدیران را زندگی در کنار مردم و درک موقعیت آنها دانست و بیان داشت: روسای ادارات پیشوا وظیفه دارند تا ظرف۳ماه آینده نسبت به استقرار و اقامت خود در شهرستان اقدامات لازم را انجام دهند.
  سرپرست فرمانداری پیشوا گفت: رفع مشکلات مردم به همدلی و همراهی تمامی دستگاه های اجرایی نیاز دارد، مجموعه شورای اداری در واقع نماد دولت و حاکمیت شهرستان است و تحقق انتظارات مردم مستلزم آن است که به آنچه انجام می‌دهیم باور و اعتقاد قلبی داشته باشیم تا بتوانیم رضایت مردم را جلب و خواسته‌های آنان را جامه عمل بپوشانیم.
  وی رفتار و گفتار پسندیده، درستکاری، سلامت و عزت نفس را جزو مؤلفه‌هایی دانست که مدیران در نظام جمهوری اسلامی باید به آن‌ها عمل کنند.

  ۶۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای