امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 5 ژانویه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 23:30 | تعداد بازدید : 62938 نفر | امتیاز خبر :
 • صفارهرندی: ۸۰ درصد مشکلات کشور ناشی از سوء‌مدیریت داخلی است

  به گزارش ندای پیشوا؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ریشه‌یابی مشکلات کشور گفت: اینکه گفته می‌شود تمام مشکلات کشور ناشی از تحریم‌هاست اشتباه است چرا که ۸۰ درصد مشکلات ناشی از ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ریشه‌یابی مشکلات کشور گفت: اینکه گفته می‌شود تمام مشکلات کشور ناشی از تحریم‌هاست اشتباه است چرا که ۸۰ درصد مشکلات ناشی از سوء‌مدیریت داخلی است.

  محمدحسین صفارهرندی در همایش بزرگ گرامیداشت حماسه ۹ دی که در آستان مقدس امامزاده موسی بن جعفر(ع) شهرستان پیشوا برگزار شد با اشاره به تشدید پیوند دشمن با فتنه‌گران پس از انتخابات سال ۸۸ اظهار داشت: فتنه‌گران با حمایت منافقان سعی در متزلزل کردن نظام جمهوری اسلامی داشتند.

  وی با اشاره به بی‌احترامی و آشوب‌های فتنه‌گران در روز تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) بیان کرد: فتنه‌گران با ایجاد آشوب‌های داخلی و بی‌احترامی به مقام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مرتکب خطای بزرگ و فراموش‌نشدنی شدند و در مقابل انقلاب و ملت انقلابی ایران ایستادند.

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: حضور تاریخی مردم و حماسه‌آفرینی آن‌ها در روز ۹ دی ۸۸ نشان‌دهنده اعتقادات بالای مردم بود و کسانی که در این سال از روی بی‌معرفتی و کینه‌توزی اصرار به محو تاریخ انقلاب اسلامی داشتند با حضور تاریخی مردم ناامید و سرافکنده شدند.

  وی تصریح کرد: سران اصلی فتنه در بیرون از نظام و کشور قرار دارند و کسانی که در داخل کشور هستند در حد و اندازه‌ای نیستند که بخواهند چنین جریانی را هدایت کنند بلکه فریب‌خورده بودند و امسال همه آن‌هایی که گمان می‌کنند تاریخ مصرف جمهوری اسلامی پس از ۴۰ سال تمام می‌شود خواهند دید که این نظام چگونه جشن ۴۰ سالگی خود را جشن می‌گیرد.

  صفار هرندی در ادامه با بیان اینکه ۸۰ درصد مشکلات کشور ناشی از سوء‌مدیریت داخلی است گفت: برخی از مسئولان بر این باورند که تمام مشکلات کنونی کشور مربوط به تحریم‌های دشمن است در حالی که تنها چند درصد این مشکلات به تحریم مربوط می‌شود.

  وی در پایان با اشاره به عزّت و اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات بزرگ اقتصادی، جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای جهان از لحاظ اقتصادی جزو رتبه‌های برتر جهان است و این افتخار نیز همچنان ادامه داد.

   1,544 total views,  2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای