امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 4 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:40 | تعداد بازدید : 7124 نفر | امتیاز خبر :
 • صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی پیشوا برگزار شد+ تصاویر

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همزمان با هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان پیشوا با حضور حجت الاسلام عبدالحسین رحمتی نیا امام جمعه، محمدکرم محمدی فرماندار پیشوا، مصطفی ...

  همزمان با هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان پیشوا برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همزمان با هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان پیشوا با حضور حجت الاسلام عبدالحسین رحمتی نیا امام جمعه، محمدکرم محمدی فرماندار پیشوا، مصطفی علیزاده فرمانده نیروی انتظامی پیشوا، سرگرد حامد نعمتی جانشین ناحیه مقاومت بسیج پیشوا و جمعی از مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

   

   

  امام جمعه پیشوا دراین مراسم ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و تقدیر از تلاش های صورت گرفته نیروهای خدوم انتظامی، گفت: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) همواره از عملکرد نیروی انتظامی ابراز رضایت داشته اند و ما نیز از تلاش ها و خدمات این زحمتکشان عرصه امنیت، تقدیر و تشکر می نماییم.

   

  رحمتی نیا افزود: حضرت امام حسین علیه السلام  به طور صریح فرمودند که من برای امر به معروف و نهی از منکر آمده ام تا مسیر جدم و پدرم علی بن ابیطالب علیه السلام را طی کنم و نیروهای انتظامی کشور ما نیز با قدم گذاشتن در این مسیر، این سنت الهی را احیا و زنده می کند.

   

  فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا نیز بیان داشت: افتخار ما این است که آمر به معروف و ناهی از منکر بوده و رهروی حضرت امام حسین(ع) و سرباز ولایت هستیم.

   

  سرهنگ مصطفی علیزاده در خصوص زحمات کارکنان انتظامی شهرستان پیشوا گفت: همکاران بنده در نیروی انتظامی شهرستان پیشوا خدمات بسیار ارزنده ای داشته اند و زحمات بسیاری را متحمل شده اند و هر انصاف و وجدان بیداری این زحمات را قطعا دیده و تائید خواهد کرد.

   

  وی رضایت رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) را از عملکرد نیروی انتظامی افتخار بزرگی دانست که همواره نیروهای نظامی و انتظامی بر آن افتخار کرده و سجده شکر به جای می آورند.

  4  6 10 11 12 14

  منبع: روابط عمومی فرمانداری پیشوا

  ۲۶۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای