امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۳۴ | تعداد بازدید : 17490 نفر | امتیاز خبر :
 • صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در پیشوا برگزار شد

  صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در پیشوا برگزار شد در سومین روز از هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در شهرستان پیشوا برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ همزمان با هفته دفاع ...

  صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در پیشوا برگزار شد

  در سومین روز از هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در شهرستان پیشوا برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ همزمان با هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان پیشوا با حضور امام جمعه،فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)،فرماندهی نیروی انتظامی،فرماندار شهرستان پیشوا در ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا برگزار شد.

  سرهنگ صمد سلطانی ، در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: مردم دنیا به برکت انقلاب اسلامی و مبارزات هشت سال دفاع مقدس به بیداری اسلامی دست یافته اند.

  وی افزود: در دوران دفاع مقدس آحاد مردم با همدلی و همزبانی و پشتیبانی ولایت فقیه در دفاع از ارزش های نظام اسلامی دست به دست هم دادند و دشمن متجاوز را از صحنه روزگار محو کردند.

  فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم ع گفت :جنگ ایران و عراق جنگ همه جانبه دشمنان انقلاب اسلامی علیه این مرز و بوم بود که با مقاومت دلیرانه مردم و نیروهای مخلص بسیج سپاه و ارتش با شکست مواجه شد و همه سلطه طلبان را دچار یاس و ناامیدی کرد .

  وی در ادامه افزود : توفیقات امروز کشور ما نتیجه همان مجاهدت ها و تلاش های رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس است.
  سلطانی بیان داشت : امنیت پایدار زمانی ایجاد می شود که مشارکت مردمی در آن پایدار باشد و این مشارکت در حوزه های مختلف جامعه به خوبی مشهود است .

  سلطانی با اشاره به اینکه ما باید درس های دفاع مقدس را به خوبی به نسل جوان خود منتقل کنیم افزود : امروزه توان و آمادگی خود را باید در تمام حوزه های مدنظر فرمانده کل قوا افزایش دهیم .

  وی گفت :آمادگی نیروهای مسلح ما به گونه ای است که باعث ایجاد دشمن هراسی و امیدواری برای مردم کشور است و این نتیجه تلاش ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای مسلح ماست .

  ۴۱ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای