امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:01 | تعداد بازدید : 3501 نفر | امتیاز خبر :
 • صادرات محصولات کشاورزی پیشوا به کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس

  فرماندار پیشوا گفت: در حال حاضر محصولات صیفی و گلخانه ای شهرستان پیشوا به کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس صادر می شود.   به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی افزود: ۶۵۰ بهره بردار ...

  فرماندار پیشوا گفت: در حال حاضر محصولات صیفی و گلخانه ای شهرستان پیشوا به کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس صادر می شود.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی افزود: ۶۵۰ بهره بردار کشت گلخانه ای در پیشوا سالانه ۳۹۰ هزار تن محصولات گلخانه ای تولید می کنند.

  وی گفت: گلخانه داران به تولید گل های زینتی با توجه به ریسک پذیری بیشتری که دارد، کمتر ورود کرده و در حال حاضر سالانه حدود دو میلیون شاخه گل از شهرستان پیشوا به دیگر کشورها صادر می شود.

  فرماندار پیشوا با اشاره به اعطای تسهیلات با نرخ سود ۹ درصدی دولت به گلخانه داران، افزود: قرار است با استفاده از همین تسهیلات، ۲۰ هکتار به سطح زیر کشت واحد تولید گل های زینتی اضافه شود که بی شک در اقتصاد منطقه تاثیرگذار بوده و موجب تشویق سایر گلخانه داران می شود.

  وی گفت: عمده مشکل کشاورزان پیشوا در مباحث اعتباری و مالی است و اختصاص تسهیلات ارزان قیمت به این بخش می تواند انگیزه فزاینده ای برای فعالان حوزه کشاورزی به ویژه گلخانه داران ایجاد کند.

  عباسی افزود: در شهرستان پیشوا مشوق های مختلفی چه در بحث تسهیلات دولتی و چه در بخش همکاری های محلی و درون شهرستان انجام می گیرد و تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا موانع را از سر راه سرمایه گذار برداشته و زمینه رونق اشتغال و تولید را در منطقه فراهم کنیم.

   1,012 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای