امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 14 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:17 | تعداد بازدید : 895 نفر | امتیاز خبر :
 • شیوه نامه های بهداشتی در برنامه های دفاع مقدس پیشوا رعایت شود

  معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا با اشاره به لزوم فضاسازی محیطی در شهر و روستاهای پیشوا گفت: شیوه نامه های بهداشتی در برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان رعایت شود/ به ...

  معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا با اشاره به لزوم فضاسازی محیطی در شهر و روستاهای پیشوا گفت: شیوه نامه های بهداشتی در برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان رعایت شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس این شهرستان اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصتی است برای پاسداشت مقام شهیدان و تجلیل از رشادت های رزمندگان اسلام در طول ۸ سال جنگ تحمیلی است.

  وی افزود: باید از ظرفیت های این هفته در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه برای نسل نوجوان و جوان استفاده کرد.

  جعفری تصریح کرد: مشارکت فعال همه دستگاه ها به منظور اجرای باشکوه برنامه های هفته دفاع مقدس با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ضروری و مورد تاکیداست به مناسبت پاسداشت این ایام لازم است تا فضاسازی مناسب شهری و روستایی از سوی ادارات و شهرداری و بخشداری و دهیاری ها صورت بگیرد.

  وی گفت: امیدواریم به مدد شهدا و با اجرای برنامه های متنوع و شاخص بتوان زوایای مختلف و ناگفته های جنگ تحمیلی را برای نسل جوان و نوجوان بازگو کرد.

  http://nedayepishva.com/?p=66060&preview=true لینک کوتاه

   102 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای