امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 30 ژوئن, 2016 | ساعت انتشار خبر : 20:48 | تعداد بازدید : 6049 نفر | امتیاز خبر :
 • شیعه حضرت علی(ع)نمی تواند به فکر مسلمانان و مظلومان دیگر کشورها نباشد/ همه وظیفه داریم در حد توان در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام سید صالح یاسینی در همایش گرامیداشت بانیان و متوفیان مسجد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا اظهار داشت: خوشا به حال انسانی که با ایمان و ...

  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران با تأکید بر این که کسی نمی تواند خود را شیعه حضرت علی (علیه السلام) بداند، اما به فکر مسلمانان و مظلومان دیگر کشورها نباشد، تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم به هر مقداری که می توانیم در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام سید صالح یاسینی در همایش گرامیداشت بانیان و متوفیان مسجد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا اظهار داشت: خوشا به حال انسانی که با ایمان و عشق و ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) از دنیا برود.

   

  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران، یکی از چیزهایی که موجب سربلندی در روز قیامت می شود را عشق و ارادت به وجود نازنین حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) عنوان کرد و افزود: اگر همه عمر به عبادت بپردازیم ولی محبت، ارادت و ولایت اهل بیت در وجود ما نباشد، تمام آن عبادات بی ارزش است.

   

  وی به روایتی از پیامبر مکرم اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) خطاب به امیرالمومنین حضرت علی (علیه السلام) اشاره کرد و گفت: اگر انسانی خدا را عبادت کند، به اندازه ای که حضرت نوح(علیه السلام) در بین قومش رهبری کرد و اگر به اندازه کوه اُحد، طلا در راه خدا انفاق کند و اگر عمرش اینقدر طولانی شود که هزار بار با پای پیاده به حج مشرف شود و اگر بین صفا و مروه مظلومانه به شهادت برسد، اما ولایت تو را قبول نداشته باشد، بوی بهشت به مشامش نمی رسد.

   

  حجت الاسلام یاسینی تأکید کرد: کسی که محبت و مودت حضرت علی (علیه السلام) را بر زبان جاری می کند، این محبت و ارادت را باید در عمل نیز نشان دهد.

   

  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران تصریح کرد: کسی نمی تواند اسم خود را شیعه حضرت علی (علیه السلام) بگذارد اما نسبت به مسلمانان و مظلومان دیگر کشورها بی تفاوت بوده و به فکر آنان نباشد.

   

  وی افزود: همه ما وظیفه داریم به هر مقداری که می توانیم در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم.

  ۲۱۰ total views, 3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای