امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 21 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 21:52 | تعداد بازدید : 1178 نفر | امتیاز خبر :
 • شکایت مصلح، پنجره بسته تر پرسپولیس/ سرخ ها به دنبال توافق با طلبکاران کروات و ایرانی

  پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس که با شکایت مهاجم کروات بسته شده بود حالا خبر ازبسته شدن دوباره پنجره با شکایت شایان مصلح مدافع سابق این تیم به گوش می رسد/ به ...

  پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس که با شکایت مهاجم کروات بسته شده بود حالا خبر ازبسته شدن دوباره پنجره با شکایت شایان مصلح مدافع سابق این تیم به گوش می رسد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در حالی که پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به واسطه شکایت ماریو بودیمیر مهاجم کروات این تیم بسته شده روز گذشته خبر آمد که پرونده بدهکاری و پنجره بسته تنها مربوط به پرونده بودیمیر نیست و با شکایت شایان مصلح مدافع سابق سرخ ها و فعلی سپاهان ماجرایی جدید برای پرسپولیس ایجاد شده و حالا سرخپوشان دوباره با پنجره بسته روبرو شدند.

  در رای حکم پرونده شکایت مصلح آمده اگر ظرف ۱۰ روز این مبلغ پرداخت نشود پرسپولیس به بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی و پرداخت ۲۵ درصد اصل مبلغ در حق فدراسیون فوتبال به عنوان جریمه محکوم خواهد شد.

  باشگاه پرسپولیس در این مهلت ۷ روزه به رای کمیته وضعیت اعتراضی نکرد و البته در فرصت ۱۰ روزه برای پرداخت طلب مصلح نتوانست پول را هم پرداخت کند تا این حکم قطعیت پیدا کند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69139&preview=true لینک کوتاه

   48 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای