امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 23 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 15:33 | تعداد بازدید : 501 نفر | امتیاز خبر :
 • شورای اطلاع رسانی در پیشوا تشکیل شد/ رسانه ها با روشنگری زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند

  شورای اطلاع رسانی شهرستان پیشوا به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری برگزار شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، جلسه شورای اطلاع رسانی شهرستان پیشوا به ریاست سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار و ...

  شورای اطلاع رسانی شهرستان پیشوا به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری برگزار شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، جلسه شورای اطلاع رسانی شهرستان پیشوا به ریاست سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.
  تشریح اساسنامه شورای اطلاع رسانی، تشکیل کمیته های زیرمجموعه شورا و تدوین برنامه های سال ۱۴۰۰ در دستور کار این جلسه قرار داشت.
  سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پیشوا در این جلسه اظهار داشت: رسانه ها با کنترل و هدایت و به کارگیری اندیشه ها و افکار عمومی نقش جدی در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی و سیاسی بازی می کنند.
  وی افزود: یکی از برنامه های مهم پیش روی کشور  برگزاری انتخابات در خردادماه سال آینده است که برنامه ریزی های لازم برای انجام مطلوب آن و مشارکت حداکثری مردم در دست اقدام است به طور قطع اهمیت فضای مجازی و نقش آن در مشارکت سیاسی غیرقایل انکار است چرا که علاقه مندی مردم به فضای مجازی و فعالیت در این فضا روز به روز در حال افزایش است ولی ضرورت دارد تا این فضا ساماندهی شود.
  جعفری تصریح کرد: دشمن با استفاده از ترفندهای مختلف برای تبلیغ و ترویج افکار شوم خود استفاده می کند بنابراین باید با بصیرت هدایت اذهان عمومی و روشنگری در فضاهای اطلاع رسانی و چالش های پیش روی انتخابات را به فرصت تبدیل کنیم تا بتوانیم در برابر هجمه های دشمن ایستادگی نماییم استفاده از ظرفیت اعضای شورای تامین و مسئولان قضایی در این شورا پشتوانه مطمئنی برای پیشبرد اهداف و برنامه های مدنظر در حوزه اطلاع رسانی درست و جلوگیری از نشر اکاذیب است.
  وی گفت: فعالیت های تبلیغاتی داوطلبان انتخابات در فضای مجازی باید در چارچوب مشخص صورت بگیرد که سازوکار آن تدوین و اطلاع رسانی خواهد شد.
  امیرحسین طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا در این جلسه اظهار کرد: شورای اطلاع رسانی شهرستان پیشوا به منظور ایفای نقش اساسی در حوزه مدیریت افکار عمومی موظف است ساز وکار اطلاع رسانی و گردش اطلاعات را در شهرستان برقرار نموده و بر آن نظارت کند.
  وی افزود: این شورا در اجرای سیاست ها کلان دولت و نظام مبنی بر اطلاع رسانی شفاف به افکار عمومی در مورد برنامه ها و فعالیت های عمرانی و اقتصادی و ساماندهی وضعیت سیاسی و اجتماعی و امنیتی شهرستان و تقویت فرهنگ پاسخ گویی دستگاه ها شکل گرفته است
  طاهری بیان کرد: نقش آفرینی در عرصه مدیریت افکار عمومی در راستای راهبردهای دولت، تبیین خط مشی اطلاع رسانی از دستاوردهای دستگاه ها و تدوین و ترسیم جهت گیری اطلاع رسانی و مطبوعاتی شهرستان از جمله وظایف این شورا است در قالب این شورا و با تشکیل اتاق های فکر، ساماندهی گردش اطلاعات و تعیین خط مشی ویژه رسانه ای در شرایط خاص و سفارش اجرای نظرسنجی و ارزیابی افکار صورت گرفته و سیاست های لازم برای پاسخ های مناسب به شبهاتی که مربوط به دستگاه های اجرایی شهرستان باشد اتخاذ می شود.
  وی گفت: تلاش می کنیم با عزم و اراده ای که در اعضای این شورا وجود دارد و با اطلاع رسانی شفاف و به موقع جلوی شایعه پراکنی گرفته شود.
  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69177&preview=true لینک کوتاه

   28 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای