امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 28 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:21 | تعداد بازدید : 1006 نفر | امتیاز خبر :
 • شوراها از فرصت باقی مانده برای تحقق مطالبات مردم استفاده کنند

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: اعضای شوراهای شهر و روستای پیشوا از فرصت باقی مانده برای نحقق مطالبات مردم استفاده کنند/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا صبح امرور در ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: اعضای شوراهای شهر و روستای پیشوا از فرصت باقی مانده برای نحقق مطالبات مردم استفاده کنند/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا صبح امرور در نشست هم افزایی با اعضای شورای اسلامی پیشوا اظهار کرد: در شهرستان پیشوا با همه مزیت ها و پتانسیل ها کم وکاستی هایی وجود دارد که رفع آن ها نیازمند همکاری دستگاه های مختلف است و در این میان نقش شوراها در رفع این مسائل مهم و بی بدیل است.

  وی افزود: سال آینده انتخابات شوراها را داریم و اندک مجالی در اختیار اعضای شوراهای اسلامی وجود دارد تا کمبودهای شهرستان را جبران کنند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: هماهنگی و پیگیری مجدانه از شروط اصلی تحقق مطالبات مردمی است و امیدوارم بتوانیم با همتی مضاعف مشکلات موجود را رفع و موقعیت خدمت شایسته به مردم را خلق کنیم توجه به نیازمندی های شهرستان و پرهیز از روزمرگی و آینده نگری از نکاتی است که همواره باید مدنظر اعضای شوراهای اسلامی قرار گیرد.

  وی ادامه داد: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای پیشوا صرفا به مسائل عمرانی معطوف نشوند بلکه بنا بر ذائقه و سلیقه های مختلف باید با نگاهی وسیع و با جامع نگری امورات مردم را رتق وفتق کنند.

  انتهای پیام/*

   235 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای