امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 30 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:42 | تعداد بازدید : 7049 نفر | امتیاز خبر :
 • شوراهای اسلامی شهر و روستا، برآمده از بطن جامعه هستند که با تصمیم سازی بر اساس مشورت، اساس فعالیت های اجرایی را پایه ریزی می کنند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا در نشست قدردانی از شوراهای شهر و روستا گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا براساس عملکرد خود می توانند جایگاه شورا را ارتقاء داده ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا در نشست قدردانی از شوراهای شهر و روستا گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا براساس عملکرد خود می توانند جایگاه شورا را ارتقاء داده و یا تنزل دهند، اقدامات صحیح و برنامه ریزی جامع برای رفع مشکلات جامعه، شوراهای اسلامی را به جایگاه اصلی خود می رساند.
  حسین عباسی افزود: از آنجا که اعضای شوراهای اسلامی با مردم و بین آنها زندگی می کنند و شناخت درستی از مشکلات روز جامعه دارند، می توانند با همفکری با افراد مختلف، در تصمیم گیری های خود صلاح مردم و همچنین سیاست های عمومی دولت و اسناد بالادستی را مد نظر قرار دهند.
  وی آموزش را به عنوان یکی از نیازمندی های شوراها برای ارتقاء کارکرد دانست و افزود: شوراها باید به قوانین اشراف بیشتری داشته و مبتنی بر قوانین، دانش و پشتوانه های علمی حرکت کنند تا اقدامات قوی تری در حوزه شهر و روستا داشته باشیم.
  عباسی با تأکید بر اثرگذاری مستقیم شهر بر روستا و لزوم افزایش خدمت رسانی به روستائیان به منظور جلوگیری از مهاجرت گفت: با افزایش سطح خدمت رسانی به روستائیان، اجرای طرح های عمرانی و ایجاد فرصت های شغلی پایدار می توان از مهاجرت روستائیان به شهر جلوگیری کرد ولی باید دقت داشت که این امکانات نباید بافت روستا را به شهر تبدیل کند و لازم است تا هویت مناطق روستایی حفظ شود.

  ۶۱۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای