امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 12 نوامبر, 2014 | ساعت انتشار خبر : 13:10 | تعداد بازدید : 481 نفر | امتیاز خبر :
 • شهرک صنعتی پیشوا آماده میزبانی از سرمایه گذاران است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: تمامی امکانات زیرساختی اولیه به منظور استقرار واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی پیشوا فراهم است. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه فرماندار پیشوا بیان داشت: با ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: تمامی امکانات زیرساختی اولیه به منظور استقرار واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی پیشوا فراهم است.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه فرماندار پیشوا بیان داشت: با سفر وزیر راه و شهرسازی به پیشوا و اعتبار مناسب جهت آماده سازی بزرگراه پیشوا به پاکدشت قدمی دیگر جهت زیر ساختهای شهرک صنعتی شهرستان نیز برداشته شد که راه مواصلاتی مناسب برای حضور سرمایه گذاران در شهرک فراهم شود.

   فرماندار پیشوا اظهار کرد: با تکمیل شدن کامل زیر ساختهای  شهرک صنعتی زمینه حضور تعداد بیشتری از واحدهای صنعتی در این شهرک فراهم می‌شود که با حضورآنها زمینه اشتغال و توسعه این شهر فراهم می‌شود.

  ملکوتی خواه با اشاره به روند انجام فعالیت‌ها گفت: برای تسریع کار همه امورات و کارهای مربوط به سرمایه گذاران ،در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود تا بتوان بخشی از مشکلات را حل کرد  تا سرمایه گذاران هم با رغبت بیشتر و اطمینان لازم اقدام به سرمایه گذاری کند  .

  فرماندار پیشوا  خاطر نشان کرد: شهرک صنعتی پیشوا با همکاری و حمایت مسوولان شهرستانی و استانی در تلاش است با ارائه خدمات مناسب  در خصوص جذب سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شهرستان  قدمهای خوبی را برداردچرا که تمامی امکانات زیرساختی اولیه به منظور استقرار واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی  فراهم است   .

  ملکوتی خواه  بیان داشت: پتانسیل پیشوا به عنوان یک قطب کشاورزی در استان تهران و موقعیت این شهرستان  در جذب سرمایه گذاری بسیار مستعد بوده و این منطقه همواره بعنوان یک موقعیت مناسب مد نظر سرمایه گذاران قرار داشته است .

  فرماندار موقعیت شهرک های صنعتی پیشوا را به جهت نزدیکی به پایتخت و قرار گیری آن ها در کنار آزادراه قم  ،مشهد بسیار مناسب ارزیابی کرد که آماده میزبانی از سرمایه از سرمایه گذاران است.

  منبع:روابط عمومی فرمانداری پیشوا

  ۱۳۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای