امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 17 آگوست, 2018 | ساعت انتشار خبر : 15:14 | تعداد بازدید : 10086 نفر | امتیاز خبر :
 • شهرستان پیشوا در تحریم/ نبود بیمارستان ،تعطیلی پروژه مترو ،متوقف شدن پروژه ساخت پایانه صادرات و…

  شهرستان پیشوا در تحریم/ نبود بیمارستان ،تعطیلی مترو ،متوقف شدن پروژه ساخت پایانه صادرات و... خطیب جمعه پیشوا گفت: شهر پیشوا به نوعی قبل و بعد از انقلاب تحریم شده است؛عدم تخصیص اعتبارات ...

  شهرستان پیشوا در تحریم/ نبود بیمارستان ،تعطیلی مترو ،متوقف شدن پروژه ساخت پایانه صادرات و…

  خطیب جمعه پیشوا گفت: شهر پیشوا به نوعی قبل و بعد از انقلاب تحریم شده است؛عدم تخصیص اعتبارات لازم برای ساخت مترو و بیمارستان و ورزشگاه ، تعطیلی پرژه جاده متصل کننده پیشوا به قم و گرمسار،تعطیلی ساخت پایانه صادرات محصولات کشاورزی عدم و مشکلات کشاورزان شهرستان به دلیل نبود حق آبه کشاورزی این شهرستان را بیش از پیش محروم ساخته است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت السلام والمسلیمن روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک ماه با عظمت ذی الحجه ،ماه امامت و ولایت اظهار داشت : در بسیاری از روایات عظمت این ماه را به جهت معرفی امیرالمومنین (ع) بعنوان امام جامعه اسلامی بالاتر از ماه رمضان دانسته اند.

  وی افزود:زمانی که حضرت موسی قرار شد سی روز به کوه طور برود و ده روزبه این مدت اضافه شد،در طول این مدت ۴۰ روز برای خود جایگزین و نایب گذاشت ،به این نتیجه می رسیم زمانی که امام زمان (عج) در غیبت به سر می برند برای خود باید نائب و جایگزینی داشته باشند.

  امام جمعه پیشوا بیان داشت:از شهادت حضرت مسلم در نهم ذی الحجه درس شهامت،شجاعت و اطاعت از رهبری را میگیریم واگر مردم و خواص وبزرگان کوفه ایشان را تنها نمی گذاشتند هیچ گاه حادثه عاشورا رخ نمی داد.

  وی افزود: دوران غیبت امام زمان(عج) دوران تمرین و ممارست برای پیروی از امام غایب در نبود آن حضرت است که یکی از دستورات و احکام دین اطاعت از رهبری است که متاسفانه در جامعه اسلامی امروز بوی خیانت به مملکت و امام زمان (عج)به مشام می رسد.

   باقری با اشاره به اینکه که مبارزه با مدیران ضعیف باید در اولویت قرار گیرد بیان نمود:با دم کلفت های جامعه باید برخورد جدی شود؛اینکه عده ای اخلال گر با خیانت خود چند صد سکه و ارز در اختیار عده ای قرار می دهد چگونه پاسخ ۱۱ هزار شهید مفقود الاثر را می دهند.

  وی در ادامه اضافه کرد:مسئولانی که با سوء مدیریت خود جامعه را به چالش می کشانند و مردم را نسبت به رهبری و نظام بدبین می نمایند ،جواب ۱۱ هزار مادر داغدیده که  هنوز استخوانی از جسد فرزندشان نیامده و ۴۰هزار اسیری که در زندان های مخوف بعث بودند چطور خواهند داد.

  خطیب جمعه پیشوا گفت: کسانی که امروز دم از مذاکره می زند و ادعای روشنفکری دارند خائن هستندوهر که باشند و هر تفکری هم داشته باشند برایشان باید اثبات شده باشد که دیگر مذاکره سودی ندارد چرا که ۸۰ درصد مشکلات به فرموده مقام معظم رهبری و کارشناسان به دلیل سوء مدیریت مسئولان است و هیچ ربطی به تحریم های آمریکا ندارد.

  وی افزود:۶ سال توان ملت را به خاطر مذاکره و ترس از جنگ صرف امور تهی و پوچ شد ؛دولت بداند همچنان حمایت مردم و رهبری دارد و اگر حمایت رهبری نبود حتی یک روز هم مردم با این وضعیت دوام نمی آوردند.

  باقری نامه نگاری قوه قضاییه ببه مقام معظم رهبری را صحیح ارزیابی نمود و بیان داشت :عملکرد قوه قضائیه در این خصوص  امیدوار کننده بودو مردم انتظار تسریع بخشی دارند چرا که انقلاب اسلامی برای مبارزه با پهلوی آمده است و نباید فساد از ان دوره بیشتر باشد ؛ مبارزه با دانه درشت ها باید در دستور کار قرار گیرد نه کسانی که دو میلیون وام گرفته اند.

  وی افزود: مبارزه با فساد با هر روش باید به  مطالبه عمومی تبدیل شود و نگذاریم دشمن از این حالت سو استفاده کند ،بیشتر مشکلات کشور بر اثر سوء مدیریت و نبود وجدان کاری است مردم و مسئولان باید هم افزایی و وحدت  داشته باشند.

  خطیب جمعه پیشوا با تاکید بر اینکه در شهر پیشوا به نوعی قبل و بعد از انقلاب تحریم شده ایم تصریح کرد: عدم تخصیص اعتبارات لازم برای ساخت مترو و بیمارستان و ورزشگاه ، تعطیلی پرژه جاده متصل کننده  پیشوا به قم و گرمسار،تعطیلی ساخت  پایانه صادرات محصولات کشاورزی عدم و مشکلات کشاورزان شهرستان به دلیل نبود حق آبه کشاورزی این شهرستان را بیش از پیش محروم ساخته است.

  وی افزود: در این مدت حتی یک وزیر به شهرستان پیشوا نیامده است، مردم ومسئولین باید همراه باشند ،از نخبگان سیاسی و نفوذی ها درخواست داریم اختلاف را کنار بگذارند و به دنبال مطالبه گری باشیم.

  باقری درپایان ضمن تقدیر از مسئولان شبکه بهداشت و درمان پیشوا  برای راه اندازی دو مرکز درمانی گفت: درمانگاه شهید مهتدی و دی کلینیک تامین اجتماعی راه اندازی شد، اما این دو درمانگاه جوابگوی نیاز ۲۰۰ هزار نفر جمعیت شهرستان پیشوا نیست و پیشوا نیاز به بیمارستان مجهز دارد، از تمام مسئولان شهرستان تقاضا داریم به وظیفه قانونی و شرعی و اخلاقی خود عمل نمایند تا هر چه زودتر مشکلات مردم در زمینه درمان حل شود.

  انتهای پیام/*

   838 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای