امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 29 ژوئن, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:43 | تعداد بازدید : 11948 نفر | امتیاز خبر :
 • شهردار پیشوا گفت: کل بودجه شهرداری پیشوا در پارسال ۳۰ میلیارد تومان بوده است

  شهردار پیشوا گفت: کل بودجه شهرداری پیشوا در پارسال 30 میلیارد تومان بوده است.   به گزارش ندای پیشوا: حکمت امیری شهردار پیشوا افزود: بودجه سال 97 از منابع مختلف طبق برنامه ریزی که ...

  شهردار پیشوا گفت: کل بودجه شهرداری پیشوا در پارسال ۳۰ میلیارد تومان بوده است.

   

  به گزارش ندای پیشوا: حکمت امیری شهردار پیشوا افزود: بودجه سال ۹۷ از منابع مختلف طبق برنامه ریزی که صورت گرفت حدود ۲۷ میلیارد بود که بودجه تحقق پیدا کرده ۳۱ میلیارد تومان شد، یعنی ما مازاد بر بودجه پیش بینی شده مبلغی را افزایش داشتیم.

   

  وی گفت: در بودجه سال ۹۸ نیز ۴۰ میلیارد پیش بینی کردیم و به تصویب شورا و فرمانداری هم رسیده است که در این مدت سه ماهه حدود ۶ میلیارد تومان ما درآمد داشتیم که ۵۰ درصد این درآمد از ارزش افزوده بوده است و مابقی از درآمدهای محلی بوده تامین شده است.

  امیری افزود: تاکنون مبلغی بابت آلایندگی که قول آنرا داده بودند واریز نشده است و اعدادی که در مورد آن در فضای مجازی مطرح میشود از پایه دروغ است.

  وی گفت: امسال اولویت های مهم شهرداری پیشوا، تکمیل طرحهای گردشگری تپه سلام، ساختمان اداری شهرداری، استخر، مجموعه ورزشی و ساختمان آتشنشانی است.

   

  امیری افزود: چیزی که به عنوان ارزش افزوده دریافت میکنیم یا به عنوان درآمد از شهر محسوب می شود ورودی و خروجی آن کاملا مشخص است که مورد تایید استانداری هم هست.

   

  شهردار پیشوا گفت: تقاضای من از مردم این است که اخبار را از منابع رسمی دریافت کنند.

  ۸۲۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای