امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 8 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:14 | تعداد بازدید : 643 نفر | امتیاز خبر :
 • شهردار پیشوا: نه تنها نام شهید از معابر حذف نشده بلکه نام ۲۰ شهید اضافه شده است

  شهردار پیشوا با اشاره به حاشیه سازان در خصوص حذف نام شهدا از تابلوی معابر پیشوا گفت: نه تنها نام شهید از معابر حذف نشده بلکه نام 20 شهید اضافه شده است/ غلامرضا ...

  شهردار پیشوا با اشاره به حاشیه سازان در خصوص حذف نام شهدا از تابلوی معابر پیشوا گفت: نه تنها نام شهید از معابر حذف نشده بلکه نام ۲۰ شهید اضافه شده است/

  غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: نه تنها نام شهیدی حذف نشده است بلکه تعداد تابلوهای مزین به نام شهدا بیشتر و ۲۰ نام شهید از جمله شهدای مدافع حرم اضافه شده است.

  وی افزود: هر شخصی با هر تفکر و عقیده ای که مدعی حذف نام شهدا است به شهرداری بیاید و در صورتی که این امر انجام شده باشد شخصا عذرخواهی خواهم کرد و کوچه را به نام شهید نامگذاری می کنیم.

  حبیبی تصریح کرد: در طرح بازسازی تابلوی کوچه ها حتی سعی شده تا با ذکر نام حماسه سازان قیام پانزده خرداد سال ۴۲ که شهید نبودند و فقط حضور داشته و اکنون فوت شدند یاد آن عزیزان برای همیشه جاودان نگه داشته شود.

  وی گفت: نامگذاری کوچه ها فیلترهای مختلفی دارد و جلساتش با حضور نمایندگان اداره پست،بنیادشهید،فرمانداری،شورای شهر،شهرداری، برگزار شده و پس از آن هم طرح در صحن شورای شهر مطرح و به کمیته مربوطه ارجاع داده می شود اگر در آن جا تصویب شود قابلیت اجرا دارد.

  http://nedayepishva.com/?p=63852&preview=true لینک کوتاه

  ۸۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای