امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۸ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۱۲ | تعداد بازدید : 18491 نفر | امتیاز خبر :
 • شهرداری پیشوا با نصب تابلو های راهنما و هدایت مسیر به استقبال بهار رفت

  حکمت امیری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای پیشوا در خصوص نصب تابلوهای هدایت مسیر در سطح شهر پیشوا اظهار داشت:حرکت به سمت چشم انداز روشن و توسعه پیشوا ، ساماندهی ...

  شهرداری پیشوا با نصب تابلو های راهنما و هدایت مسیر به استقبال بهار رفت

  شهردار پیشوا از نصب تابلوهای راهنما و هدایت مسیر در سطح شهر پیشوا با هدف تامین رفاه شهروندان و مسافران نوروزی با اعتبار ۱٫۷میلیارد ریال خبر داد.

  حکمت امیری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای پیشوا در خصوص نصب تابلوهای هدایت مسیر در سطح شهر پیشوا اظهار داشت:حرکت به سمت چشم انداز روشن و توسعه پیشوا ، ساماندهی وضعیت ترافیکی ،افزایش سطح ایمنی ،سهولت در انتخاب مسیر رانندگان و شهروندان و کاهش بار ترافیکی اولویت های شهرداری پیشوا است.

  وی افزود:نصب و رونمایی از تابلوهای هدایت مسیر به عنوان بخشی از خدمات استقبال از بهار و در راستای تسهیل یافتن نشانی و هدایت مسافرین نوروزی در دست اقدام است با هزینه ای بالغ بر ١/٧میلیارد ریال انجام می شود.

  شهردار پیشوا با اشاره به اینکه در حال حاضر در مسیرهای اصلی تابلوهای هدایت نصب میشود گفت: در مطالعات مرحله اول مسیرهای اصلی شهر شامل بلوار های شهید اردستانی، شهید قمی، خلیج فارس، دستجردی، شهدای۱۵خرداد، قیام و خیابانهای باهنر، شریعتی، امام خمینی (ره) و بهار ۵۰تابلو پیش آگاهی و جهت نما در۳۴ نقطه جدید جانمایی شده است که از این تعداد ۱۳ پایه به صورت پایه ال شکل و الباقی به صورت تک پایه و دوپایه نصب خواهند شد.

  وی در ادامه بیان داشت:در مطالعات مراحل بعدی تابلوهای قدیمی که تعدادشان نسبت به کل شهر بسیار ناچیز می باشد و بعضا مستهلک نیز شده، تعویض خواهد شد؛خیابان ها و بلوارهای دیگر شهر و همچنین مسیرهای برون شهری همچون اتصال جاده قم-گرمسار به شهرستان پیشوا ، جاده تهران و خاوران نیز در برنامه سال آینده می باشد.

  شهردار پیشوا در خاتمه بیان داشت: در تابلوهای تعبیه شده با وجود محدودیت های بسیار استانداردهای لازم از قبیل رنگ، ارتفاع الف، فونت، ابعاد تابلو، استفاده از سمبل خیابان و بلوار و میدان، شبرنگ با بازتاب نور۱۰ساله، ورق کشویی، جانمایی مناسب رعایت شده است و حدود ۵۰درصد تابلوها تا پایان سال۱۳۹۶ نصب شده و الباقی از تاریخ ۱۵ فروردین نصب و رونمایی خواهد شد.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای