امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۰:۴۸ | تعداد بازدید : 8342 نفر | امتیاز خبر :
 • شهدا با نه گفتن به تعلقات دنیوی راه آزادگی را پیش گرفتند

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا؛ محمدکرم محمدی صبح امروز در مراسم در دیدار با ۵۲۰  خانواده شهید و ایثارگر این شهرستان که با حضور نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ...

  شهدا با نه گفتن به تعلقات دنیوی راه آزادگی را پیش گرفتند

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت:خون شهدا سبب تداوم و ماندگاری انقلاب اسلامی شده است و ما در سرزمینی هستیم که وجب به وجب آن با خون مردان و شیرزنانی که تاریخ‌ساز برای همه دنیا بوده‌اند،که با نه گفتن به همه تعلقات دنیوی و مستکبران راه آزادگی را پیش گرفتند حفظ شده است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ محمدکرم محمدی صبح امروز در مراسم در دیدار با ۵۲۰  خانواده شهید و ایثارگر این شهرستان که با حضور نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله باقری امام جمعه این شهرستان و سایر مسئولان شهرستان در تالار قران صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) این شهرستان برگزار شد،ضمن تقدیر از بانیان برگزاری طرح عظیم سپاس اظهار داشت: هر آنچه امروزداریم و  باعث مقاومت ما شده است تا بتوانیم با یک حرکت پویا به سمت توسعه در دنیا گام برداریم به پشتوانه حرکت عظیم شهدا در راه حفظ آب و خاک است.

  وی افزود:شهدا از عناصری هستند که به گواه تاریخ از همه هستی خود گذشتند و جان خود را فدا کردند؛ انسان بعنوان اشرف مخلوقات سعادت خود راشهادت در راه خدا میداند و شهید یعنی همه هستی خود را برای ماندن دیگران میدهد و تاریخی میسازد که آزادگی و اخلاق و ارامش را برای بشریت به ارمغان می آورد.

  فرماندار شهرستان پیشوا در ادامه با بیان اینکه خون شهدا سبب تداوم و ماندگاری انقلاب شده است تاکید کرد: در سرزمینی هستیم که وجب به وجب آن با خون مردان و شیرزنانی که تاریخ‌ساز برای همه دنیا بوده‌اند،که با نه گفتن به همه تعلقات دنیوی و مستکبران راه آزادگی را پیش گرفتند حفظ شده است.

  وی افزود: دین اسلام همواره در طول تاریخ نیازمند عاشقانی بوده است که معشوق در مقابل معبود بوده‌اند، آن‌هایی که همه داشته‌های خود را بدون ریا و با همه وجود تقدیم کرده‌اند تا دیگران آزاد بمانند.

  محمدی با بیان اینکه ارج نهادن به مقام و منزلت شهدا دارای اجر و ثواب عظیم است تاکید کرد: پشت کردن به این شهدا که ولی نعمتان ما هستند به لحاظ  اجتماعی و دینی و اخلاقی و به کسانی که به گردن همه ما حق دارند گناهی نابخشودنی است.

  وی افزود:همگان باید سعی کنند زیر سایه این مجاهدان که تاریخ ایران اسلامی را ساختند، به گونه‌ای عمل کنند که مستکبران و ظالمان دنیا نتوانند در مقابل آن‌ها قدعلم کنند، هرچند به فضل خداوند در هر میدانی که ورود پیدا کرده‌ایم، آن مردان آب دیده از خون شهیدان توانسته‌اند دشمنان زخم‌خورده از این انقلاب را با شکست جدی مواجه کنند که نمونه آن را در یمن و سوریه و دیگر نقاط دیده‌ایم

  فرماندار پیشوا در پایان گفت:باید تمام تلاش خود را برای حمایت از خانواده شهدا به کار بندیم و لحظه ای از یاد انها غافل نشویم همانگونه که امروز در قالب طرح سپاس با حضور رئیس بنیاد شهید و مسئولان شهرستان از خانواده های شهدا تقدیر خواهیم کرد.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای