امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۶ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۵۱ | تعداد بازدید : 16887 نفر | امتیاز خبر :
 • شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا ،آخرین شهدای مدفون در دانشگاهها

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:حجت الاسلام و المسلمین حسینی ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) و تقدیر از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت :مردم ...

  شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا آخرین شهدای مدفون در دانشگاهها

  معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا گفت:برنامه ریزی های لازم برای برگزاری باشکوه مراسم صورت گرفته و بر اساس اعلام ستاد تدفین و معراج شهدا این دو شهید گمنام آخرین شهدایی هستند که در دانشگاهها با حضور مردم و جامعه دانشگاهی به خاک سپرده می شوند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:حجت الاسلام و المسلمین حسینی ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) و تقدیر از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت :مردم ایران با پیروی از مقام معظم رهبری و تاکیدات  ایشان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری را در تاریخ رقم زدند.

  معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا با اشاره به آیات قرآن در خصوص جایگاه والای شهدا در نزد خداوند متعال گفت: قرآن در آیات مختلف مقام شهدا را هم ردیف با صالحین و پیامبران قرار داده است ؛تنها شهدا هستند راه اصلی را پیمودند و به مقصد رسیدند.

  وی افزود: یکی از توصیه های موکد مقام معظم رهبری بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و تدفین شهدا در دانشگاه، روحیه جهادی ،خود باوری و پشتکار را در جوانان و مردم زنده کند؛اگر کشور بخواهد در عرصه های مختلف به موفقیت دست پیدا کند باید معنویت در کنار تحقیقات علمی در دانشگاهها رواج پیدا کند.

  حسینی در خصوص مراسم تدفین شهدای گمنام در دانشگاه پیشوا بیان نمود:با عنایت به درخواست مردم پیشوا و مسئولان شهرستان مراسم وداع در ۲۹ بهمن ساعت ۲۰:۳۰در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) برگزار میشود و مراسم خاکسپاری روز سی ام در ضلع شرقی دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا و روبروی مسجد امام صادق این دانشگاه انجام خواهد گرفت.

  وی گفت:برنامه ریزی های لازم برای برگزاری باشکوه مراسم صورت گرفته و بر اساس اعلام ستاد تدفین و معراج شهدا این دو شهید گمنام آخرین شهدایی هستند که در دانشگاهها با حضور مردم و جامعه دانشگاهی به خاک سپرده می شوند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای