امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳ آذر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۳۱ | تعداد بازدید : 175134 نفر | امتیاز خبر :
 • شفاف سازی عملکرد ادارات پیشوا با برگزاری جلسات مشترک روابط عمومی ها و اصحاب رسانه

    شفاف سازی عملکرد ادارات پیشوا با برگزاری جلسات مشترک روابط عمومی ها و اصحاب رسانه فرماندار پیشوا گفت: به منظور شفاف سازی عملکرد ادارات شهرستان پیشوا جلسات مشترک روابط عمومی ها و اصحاب ...

   

  شفاف سازی عملکرد ادارات پیشوا با برگزاری جلسات مشترک روابط عمومی ها و اصحاب رسانه

  فرماندار پیشوا گفت: به منظور شفاف سازی عملکرد ادارات شهرستان پیشوا جلسات مشترک روابط عمومی ها و اصحاب رسانه برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جلسه مجمع عمومی و انتخابات هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان پیشوا ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: تقارن هفته بسیج با هفته وحدت که هردو یادگار امام راحل برای خنثی‌سازی دسیسه های دشمن، تقویت وحدت و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است، همگی با تقویت اقدامات جهادی، وحدت‌بخش و امیدآفرین زمینه اعتلاء و توسعه کشور را بیش از پیش فراهم سازیم.

  فرماندار شهرستان پیشوا پویایی را لازمه کار روابط عمومی‌ها دانست و گفت: پویایی و خلاقیت روابط عمومی ها می توانند تحرک و نشاط را به‌ سازمان محل خدمت خود منتقل کنند.
  وی افزود: با انعکاس خدمات و فعالیت‌هایی که در راستای پاسخ به مطالبات مردمی صورت می‌گیرد،  اعتماد و آرامش خاطر را در مردم افزایش دهند.

  فرماندار شهرستان پیشوا بیان داشت: فعالان حوزه روابط عمومی در انعکاس هنرمندانه اخبار و اطلاعات به عنوان یک عامل نیرومند در جهت‌دهی به افکار عمومی در جریان زندگی سیاسی، اجتماعی و اقتصادی اثرگذار بوده و نسبت به مدیران و دستگاه‌ها نگاه مثبتی را ایجاد کند.

  وی افزود: تلاش روابط عمومی‌ها در اعتمادسازی و امیدآفرینی، اثربخشی کارکردهای آنان را تضمین می‌کند.

  رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان بابیان اینکه تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید برای شفاف سازی عملکرد سازمان ها مستلزم ارتباط دو سویه روابط عمومی و اصحاب رسانه است، اظهار کرد: جلسات مشترک روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه در آینده‌ای نزدیک در فرمانداری برگزار خواهد شد.

  وی با تاکید بر لزوم تحقق جایگاه و منزلت واقعی روابط عمومی‌ها در ادارات، گفت: روابط عمومی‌ها باید به عنوان مشاوران مدیران معرفی و در جلسات شورای معاونین حضورداشته باشند و مدیران باید ضمن فراهم‌سازی فضای کار برای روابط عمومی‌ها، نقش‌های راهبردی به آن‌ها سپرده و آنان را در تصمیم‌گیری‌ها و خط مشی های سازمان‌ها مشارکت دهند.

  فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: حوزه کاری روابط عمومی‌ها بسیار گسترده است  و نباید این حوزه تأثیرگذار فقط مبدل به بخش تبلیغات سازمان شود بلکه مفاهیم و ارتباطات دوسویه و سایر وظایف تعریف‌شده نیز همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

  وی در پایان با تاکید بر لزوم پرهیز از تک بعدی شدن فعالیت روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی‌ها باید با تلاش خود و مردم مداری و ایجاد سازوکارهای کارآمد و اثربخش برای ارتباط با مردم در جهت حرکت ادارات برای خدمتگزاری شایسته به مردم تلاش کنند تا در نهایت خدماتی که به شهروندان ارائه می‌شود منجر به انتفاع و رضایتمندی عمومی مردم گردد

  انتهای پیام/*

  ۳۵۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای