امروز : جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 5 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:22 | تعداد بازدید : 2918 نفر | امتیاز خبر :
 • شفافیت‌سازی وظیفه رسانه

  فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با خبرنگاران گفت: وظیفه و ذات رسالت رسانه شفافیت‌سازی، نقد سازنده و پرهیز از دامن زدن به مسائل سیاسی و اجتماعی است.   به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان ...

  فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با خبرنگاران گفت: وظیفه و ذات رسالت رسانه شفافیت‌سازی، نقد سازنده و پرهیز از دامن زدن به مسائل سیاسی و اجتماعی است.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا افزود: رسالت رسانه به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان شفافیت سازی، نقد سازنده و پرهیز از دامن زدن به مسائل سیاسی، اجتمعی و … است و شما به‌عنوان اصحاب رسانه باید ضمن نظارت اخبار، از عملکرد مسؤولان نقد سازنده داشته باشید و پیام را به سرعت و دقت انتقال دهید.

  وی ضمن سپاس از زحمات و پیگیری‌های اصحاب رسانه و تبریک روز خبرنگار یاداور شد؛ خبرنگاران جز اصلی مجموعه ادارات شهرستان هستند و تأثیر بسزایی در انتقال و منعکس کردن اخبار و آگاهی مربوط به منطقه دارند.

  عباسی  گفت: مسؤولان شهرستان باید بیشتر انتقادپذیر باشند و از نقد سازنده استقبال کنند و آنرا مورد برسی قرار دهند و انتقاد درست هم آن است که ضمن تأکید بر نقاط قوت به نقاط ضعف فرد نیز اشاره کند و با ارائه راهکارهای مناسب برای رفع آن، پیام خود رامخابره کند.

  ۵۸۸ total views, 6 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای