امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 2 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:14 | تعداد بازدید : 1807 نفر | امتیاز خبر :
 • شعب سیار اخذ رای در شهرستان پیشوا

  معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پیشوا گفت: شعب سیار اخذ رای و رفع مشکل آنتن‌دهی در برخی نقاط شهرستان برای روند ثبت نام عوامل اجرایی انتخابات در دست پیگیری است. سیروس جعفری معاون ...

  معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پیشوا گفت: شعب سیار اخذ رای و رفع مشکل آنتن‌دهی در برخی نقاط شهرستان برای روند ثبت نام عوامل اجرایی انتخابات در دست پیگیری است.

  سیروس جعفری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: در انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی که اسفند ۹۸ برگزار می‌شود، مجریان و متولیان برگزاری انتخابات وظیفه حراست و صیانت از آرای مردم را برعهده دارند و جشن سیاسی ملت ایران در فضایی سالم و قانونمند برگزار می‌شود.

  وی با اشاره به ضرورت شناسایی و احصای کمبودها و آسیب‌های انتخابات گذشته گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی جهت رفع نواقص باید تلاش کنند.

  جعفری تصریح کرد: در حال پیگیری برای تامین تجهیزات مورد نیاز شعب اخذ رای و برگزاری منظم جلسات هماهنگی انتخابات به صورت هفتگی هستیم.

  وی در مورد اقدامات صورت گرفته برای انتخابات پیش‌رو نیز عنوان کرد: اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه‌های خدمات‌رسان به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در زمان برگزاری انتخابات است.

  معاون سیاسی و انتظامی پیشوا در پایان در خصوص روند ثبت نام عوامل اجرایی انتخابات خاطرنشان کرد: شعب سیار اخذ رای و رفع مشکل آنتن‌دهی در برخی نقاط شهرستان برای روند ثبت نام عوامل اجرایی انتخابات نیز پیگیری شد.

  ۴۳۸ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای