امروز : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 22 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:10 | تعداد بازدید : 706 نفر | امتیاز خبر :
 • شعار “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” کذب بود/توفیق نداشتم کنار برادرم حاج قاسم سلیمانی بجنگم

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم فاتحین روز گذشته(جمعه) با حضور جمعی از مقامات لشکری و کشوری و جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم عصر امروز برگزار شد. محمدباقر ...

  شهردار تهران گفت: اگرچه توفیق ندارم در جمع مدافعان حرم کنار دوست عزیزم حاج قاسم بجنگم، اما در شهرداری تهران خود و همکارانم موظف و مکلف به پشتیبانی همه‌جانبه از مدافعان حرم هستیم که در این زمینه نیز زخم زبان‌های زیادی شنیده‌ایم.

  شعار "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" کذب بود/توفیق نداشتم کنار برادرم حاج قاسم سلیمانی بجنگم

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم فاتحین روز گذشته(جمعه) با حضور جمعی از مقامات لشکری و کشوری و جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم عصر امروز برگزار شد.

  محمدباقر قالیباف شهردار تهران نیز با حضور در این مراسم گفت: پیشرفت ما امروز در گرو روحیه فرهنگ و شهادت است. فرهنگی که عاشورای حسینی به ما آموخت که بتوانیم با شناخت به موقع در تکلیف و عمل آن را اجرا کنیم.

  وی افزود: بدون شک شهدای مدافع حرم فرهنگ حسینی را برای عمل به تکلیف به درستی اجرا کردند.

  شهردار تهران با بیان اینکه شهدای مدافع حرم مظلوم و غریب هستند، افزود: ما فراموش نکرده‌ایم که کمتر از یک دهه قبل عده‌ای در خیابان‌های تهران شعار “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” سر می‌دادند. آنها نه انقلاب را می‌شناختند و نه حتی به فرهنگ انسانی اعتقاد داشتند و حتی شعار جانم فدای ایران آنها هم کذب بود.

  وی اظهار داشت: در آن ایام فرزندان این سرزمین برای دفاع از حفظ فرهنگ حسینی و  تامین امنیت کشور در حال مجاهدت بودند و مدت ها مظلومانه و گمنام در شهرهای مختلف کشور تشییع شدند و دلیل این موضوع نیز آن بود که فضای حاکم فضایی نبود که بتوان آن را علنی کرد.

  قالیباف گفت: در آن زمان برخی رسانه‌ها که بعضا امروز در حال فعالیت هستند اینطور القاء کردند که چرا پول ما باید در جای دیگری هزینه شود، چرا فرزندان ما باید در جبهه دیگری مجاهدت کنند. بنده به صراحت می‌گویم که آ‌نها انقلاب اسلامی و فرهنگ اسلامی را نشناخته بودند و به فرهنگ اسلامی نیز اعتقاد نداشتند.

  وی با بیان اینکه امروز جوانان دهه ۷۰ در میدانی ورود کردند که این جنگ از ۸ سال دفاع مقدس نیز سخت‌تر است، اظهار داشت: آنها با شجاعت و دلیری خود در مقابل دشمنان ایستادند و مانند حضرت زینب که در هر شرایط سختی در کنار ولی خود قرار گرفته و ذره‌ای نیز تردید نکرد، آنها نیز اینگونه هستند.

  شهردار تهران در پایان این سخنرانی اظهار داشت: تکفیری‌ها سرباز و ایادی مستقیم استکبار جهانی در سوریه و عراق هستند که اگر امروز بنده توفیق ندارم که در جمع مدافعان حرم و در کنار دوست عزیزم حاج قاسم سلیمانی در میدان مبارزه بجنگم، اما در شهرداری تهران خود و همکارانم را موظف و مکلف به پشتیبانی همه‌جانبه از مجاهدت مدافعان حرم کرده‌ایم، در حالی که در این زمینه نیز زخم زبان‌های زیادی شنیده‌ام.

  منبع: خبرگزاری فارس

   407 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای