امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 1 جولای, 2016 | ساعت انتشار خبر : 10:32 | تعداد بازدید : 6387 نفر | امتیاز خبر :
 • خروش وارثان قیام ۱۵ خرداد در دفاع از ملت مظلوم فلسطین؛ شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در آسمان پیشوا طنین انداز شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مردم مومن و روزه دار شهرستان پیشوا با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بر ادامه مقاومت و ایستادگی و مقابله با زر و زور و تزویر تاکید ...

  مبدأ قیام ۱۵ خرداد بار دیگر شاهد خروش مردمی بود که در دفاع از ملت مظلوم فلسطین به پاخاستند و نفرت و  انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی و دست نشانده های ظالم آنان در منطقه اعلام کردند.

  خروش وارثان قیام ۱۵ خرداد در دفاع از ملت مظلوم فلسطین؛ شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در آسمان پیشوا طنین انداز شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مردم مومن و روزه دار شهرستان پیشوا با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بر ادامه مقاومت و ایستادگی و مقابله با زر و زور و تزویر تاکید کردند و جهانیان را به بیداری فراخواندند.

   

   

  مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان پیشوا صبح امروز با حضور مقابل مسجد حضرت امام خمینی (ره) راهپیمایی روز جهانی قدس را آغاز کردند و در طول مسیر خود تا صحن مطهر امامزاده جعفر(علیه السلام) با سردادن شعارهای انقلابی و ضد استکباری بار دیگر بصیرت و بیداری خود را به نمایش گذاشتند.

   

   

   وارثان کفن پوشان قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ در این راهپیمایی باشکوه با مشت های گره کرده و با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»و «مرگ بر آل سعود» نفرت و  انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی و دست نشانده های ظالم آنان در منطقه اعلام کردند.

   

  شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن نوشته هایی از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص روز قدس و فلسطین، ضمن نشان دادن ولایتمداری خود، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.

   

  راهپیمایان همچنین با در دست داشتن کاریکاتورهایی از سران آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی خشم و عصبانیت خود را از جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی بر مردم مظلوم و بی دفاع غزه نشان دادند.

   

  راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان پیشوا با حضور حجت الاسلام و المسلمین رحمتی نیا امام جمعه پیشوا و جمعی از مسئولین شهرستان پیشوا و نیروهای نظامی و انتظامی در کنار حضور پرشور اقشار مختلف مردم، پیر و جوان، مرد و زن، دانش آموزان، دانشجویان، روحانیون و بسیجیان برگزار شد.

   

  سخنران پایانی این راهپیمایی دکتر محمد حسن قدیری ابیانه دیپلمات استراتژیست و سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا بود و مردم روزه دار شهرستان پیشوا پس از حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، در نماز پر صلابت جمعه شرکت کردند.

   228 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای