امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۶ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۱۶ | تعداد بازدید : 10782 نفر | امتیاز خبر :
 • شش واحد متخلف در پیشوا پلمپ شد

  شش واحد متخلف در پیشوا پلمپ شد رئیس شبکه بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شهرستان پیشوا گفت: در گشت مشترک بازرسی و تنظیم بازار شش واحد تولید و توزیع مواد غذایی به ...

  شش واحد متخلف در پیشوا پلمپ شد

  رئیس شبکه بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شهرستان پیشوا گفت: در گشت مشترک بازرسی و تنظیم بازار شش واحد تولید و توزیع مواد غذایی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشت و عدم توجه به اخطارها پلمپ شدند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ دکتر زینی وند افزود در خضوص گشت های بازرسی و تنظیم بازار در ایام پایانی سال اظهار داشت: با توجه به افزایش میزان خرید اجناس در ایام پایانی سال و همچنین سوء استفاده برخی واحدها در خصوص عدم توجه به نکات بهداشتی گشت مشترکی از ابتدای اسفند شروع شده است و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد و شامل همه مکانهای عمومی سطح شهرستان می شود.
  وی افزود: در ۱۵ روز گذشته تا کنون ۲۵۰ مورد بازدید صورت گرفته است که شش واحد تولید و توزیع مواد غذایی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و عدم توجه به اخطارها پلمپ شدند و ۱۲ واحد متخلف اخطار کتبی داده شده است
  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا تاکید کرد:نظارت ویژه ایام پایانی سال نبوده و تا پایان تعطیلات با چهار اکیپ بازرسی و نظارت شبانه روزی فعال خواهد بود و مردم میتوانند هر گونه تخلف در این زمینه را با شماره۱۹۰ در میان بگذارند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای