امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۰۷ | تعداد بازدید : 58689 نفر | امتیاز خبر :
 • ششمین سال اجرای نمایشنامه «اسیران عشق، کاروان خورشید» در پیشوا

  امیرحسین طاهری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی سایت ندای پیشوا اظهار داشت:نمایش مذهبی کاروان خورشید برای ششمین سال متوالی در شهرستان پیشوا با موضوع خطبه‌خوانی حضرت زینب (س) در کوفه ...

  ششمین سال اجرای نمایشنامه «اسیران عشق، کاروان خورشید» در پیشوا

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا از اجرای نمایشنامه «اسیران عشق، کاروان خورشید» با محوریت تبیین شخصیت سیاسی، مذهبی و الهی حضرت زینب(س) برای ششمین سال متوالی در پیشوا خبر داد.

  امیرحسین طاهری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی سایت ندای پیشوا اظهار داشت:نمایش مذهبی کاروان خورشید برای ششمین سال متوالی در شهرستان پیشوا با موضوع خطبه‌خوانی حضرت زینب (س) در کوفه و شام به روی صحنه می‌رود.

  وی افزود: هدف از برگزاری این مراسم تبیین شخصیت سیاسی، مذهبی و الهی حضرت زینب(س) به عنوان الگوی مناسب برای بانوان جامعه است و در همین زمینه صبر، فداکاری، استقامت و بردباری حضرت زینب(س) بعد از واقعه عاشورا و نقش ایشان به عنوان رسالت خطیر پیام عاشورا و رسوا کردن یزید بر کسی پوشیده نیست.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا در ادامه با اشاره به استقبال عاشقان اهل بیت(ع) از این نمایش تصریح کرد: این نمایش مذهبی در سال ۹۵ به ثبت آثار ادبی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است و هر ساله مجموعه شهرستان تلاش می کند این نمایش با شکوه برگزار شود.

  وی عنوان کرد: نمایش “اسیران عشق کاروان خورشید”با برنامه‌ریزی‌های فراوان و همکاری بیش از ۵۰ بازیگر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع)،شهرداری ،بخشداری و مسئولان شهرستان به روی صحنه می‌رود.

  طاهری در پایان ضمن دعوت از مردم برای تماشای این نمایشنامه خاطرنشان کرد: این نمایش در روزهای چهارشنبه، ۱۱ مهرماه، ساعت ۳:۳۰ در سالن هلال احمر، پنج‌شنبه، ۱۲ مهرماه در تالار قرآن شیخ جنید رازی و جمعه، ۱۳ مهرماه، ساعت ۳:۳۰ در بخش جلیل‌آباد، سالن ورزشی شهید سخایی برگزار خواهد شد.

  ۸۰ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای