امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 21 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:44 | تعداد بازدید : 1047 نفر | امتیاز خبر :
 • شروع عملیات بهسازی محور ورامین ـ پیشوا ظرف ۱۰ روز آینده

  رئیس اداره راهداری پیشوا، ورامین و قرچک گفت: عملیات بهسازی و روکش جاده مواصلاتی ورامین- پیشوا تا ۱۰ روز آینده اجرایی می‌شود/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، 13 اردیبهشت‌ماه سال جاری گزارشی با ...

  رئیس اداره راهداری پیشوا، ورامین و قرچک گفت: عملیات بهسازی و روکش جاده مواصلاتی ورامین- پیشوا تا ۱۰ روز آینده اجرایی می‌شود/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، ۱۳ اردیبهشت‌ماه سال جاری گزارشی با عنوان «حال و روز ناخوش محور ارتباطی ورامین ـ پیشوا» منتشر شد که به گلایه‌های مردم و به ویژه رانندگان از عدم توجه مسئولان در بهسازی و تقویت زیرساخت‌های این جاده اشاره داشت که با وجود بازدیدهای مکرر مسئولان از این محور ارتباطی، اما همچنان در پیچ و خم وعده و وعیدها باقی مانده بود که خبرنگار ندای پیشوا در راستای مطالبه‌گری و حل مشکلات مردم به صورتی ویژه این معضل را مورد پیگیری قرار داد و گزارشی را که حاصل درد و دل‌های رانندگان و پاسخ مسئولان بود، منتشر کرد.

  حال پس از گذشت حدود ۳ هفته از انتشار این گزارش، گویا مسئولان ذیربط بهسازی مسیر جاده ورامین_پیشوا را دستور کار قرار داده و بنا به آنچه مقرر شده ظرف ۱۰ روز آینده قرار است عملیات بهسازی و روکش این جاده اجرایی گردد.

  فرهاد معصومی سرپرست اداره راهداری پیشوا، ورامین و قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار کرد: در خصوص جاده پیشوا -ورامین پیگیری‌های زیادی انجام شده و پیمانکار این پروژه نیز تعیین شده است.

  وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌کنیم عملیات بهسازی و روکش این جاده تا ۱۰ روز آینده آغاز و مهّم‌ترین مشکل مردم این منطقفه به ویژه رانندگان برطرف شود.

  سرپرست اداره راهداری پیشوا، ورامین و قرچک تصریح کرد: خرابی‌های این جاده ابتدا بهسازی می‌شود و پس از آن نیز مسیر مورد روکش آسفالت و بهسازی قرار خواهد گرفت که با انجام این اقدامات مشکلات مسیر پیشوا_ورامین برطرف می‌شود.

  معصومی سپس با اشاره به اتمام این پروژه خاطرنشان کرد: شروع عملیات بهسازی و روکش این مسیر طی ۱۰ روز آینده انجام می‌شود اما در مورد زمان پایان کار نمی‌توان تاریخ دقیقی را مشخص کرد.

  انتهای پیام/*

  ۱۳۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای