امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 20 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:17 | تعداد بازدید : 1369 نفر | امتیاز خبر :
 • شرایط سفر در نوروز اعلام شد

  سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا شرایط سفر در نوروز 1400 را اعلام کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر ...

  سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا شرایط سفر در نوروز ۱۴۰۰ را اعلام کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر در هتل بتوانیم افراد را تحت نظارت و رعایت پروتکل ها اسکان دهیم بسیار ایمن تر از این است که در جاهای دیگری که کنترلی روی آنها وجود ندارد اسکان داده شوند.

  وی افزود: سفرهارا می توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد یک گروه ممکن است افراد با تور به سفر بروند که از قبل تحت نظارت تور برنامه ریزی شده و هتل شان و گردش هایی که می روند براساس برنامه ریزی و تحت نظارت خواهد بود که این بحث سازمان گردشگری می تواند این ها را پوشش دهد.

  رئیسی تصریح کرد: گروه دوم افرادی هستند که ممکن است برای رزرو هتل و اسکانشان با تور هماهنگ کنند اما با ماشین شخصی یا پرواز و…. سفر کنند این گروه نیز قابلیت نظارت و کنترل را دارند گروه سوم افرادی هستند که خودشان به مسافرت می روند و ممکن است به ویلاها و جاهای دیگری روند که تحت نظارت نیست و گروه چهارم نیز مسافرت کرده در محل سفر اقدام به چادرزدن می کنند.

  وی گفت: می توان گروه یک و دو را تحت نظارت و کنترل قرار داد گروه چهارم می تواند ممنوع باشد اما مشکل گروه سوم باقی می ماند که واقعا این گروه خیلی قابل کنترل و نظارت نیست.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69093&preview=true لینک کوتاه

   43 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای